2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راکوتان مصرف کن ولی خیلی بده اماصورتت اینه میشه 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم

روتین پوستی ولی منو نجات داد. تا قبلش من با شامپو بچه یا صابون لوکس صورتمو میشستم و مرطوب کننده دست و صورت شون میزدم. و همین.

از وقتی میسلارواتر و ژل شست و شوی صورت و فوم شست و شوی پلک و مژه و ابرسان مرطوب کننده خریدم جدا از ضدافتاب کرم دورچشم و بالم لب و غیره،

پوستم دیگه دهیدراته نیست، همزمان خشک و چرب و جوش دار نیست، جوشام کنترل شدن یکم خصوصا توی ناحیه ی چونه و پیشونی و شقیقه و وسط ابرو که کامل شیش ماهه جوش نزدم فقط لپامه جوش میزنه هنوز، و اینکه قشنگ پوستم یه رنگ خوشگلی گرفته، قبلا یا سفید رنگ پریده بودم یا سفید گندمی رنگ پریده یا زرد و سفید مریض‌. الان پوستم یکدست یه رنگه و نه رنگ پریده ست نه زرد و یه شاین خوشگلی داره. حتی تو پر شده پوستمو سفت تر شده و سطحش نرم و یکدست شده.

حتی میلیا های دور چشمم هم کامل از بین رفتن، خشکی پلک بالاییمم از بین رفته، دور بینی و لبامم باید میدیدی کویر لوت بود و‌پوسته پوسته میشد. تازه لپامو بینیمو فشار میدادم از منافذم چیزای سفید و چربی و روغن میومد، الان منافذم تمیزه تمیزه هرچقدرم فشارشون بدی چیز خاصی نمیاد. تازه من چشمامم چروک‌ میشد یه مواقعی و احساس کشیدگی داشت الان نرمه نرم و صافه.

خیلی خوشحالم روتین دارم. الان فقط هنوز مشکل جوش و لک جای جوش دارم همین. 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

پوستت خیلی داغون نیست.

ی مقدار منافذ داری که میتونی با سرم نیاسنآمید جمع کنی منافذ رو . پوستت دهیدراتاته است که باید روی آبرسانی پوستت کار کنی. 

روتین هم یک شوینده مناسب بزن ، آبرسان و مرطوب کننده و بعد ضد آفتاب. 

شبها هم نیاسینآمید بزن و آبرسان

راکوتان مصرف کن ولی خیلی بده اماصورتت اینه میشه 

چرا راکوتان بده؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

اگه پوستت چربه هر هفته 2 بار لایه برداری کن اگه خشکه 1 بار. شبا وقتی پوستت تمیزه روغن جوجوبا یا انار بزن صبح بشور. 

این مدل روغنا جوش نمیارن بعدشم سعی کن شیو کنی که سلول مرده ها از بین بره ولی اگه جوش قرمز و جدید داری اون محیط رو شیو نکن

2706