2737
2734

واقعا همش تبلیغات نیس بیین بعضی چیزا واقعا خوبه سعی کن مارک خارجی استفاده کنی. من بین ضدآفتابایی که تست کردم ژیناژن به پوستم ساخت. می‌خوام بگم فرایند پیدا کردن اینکه چی به پوستت میسازه طولانیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که روتین خاصی ندارم 

ولی به پوستم در حد یه مرطوب کننده و ضد آفتاب میزنم 

کرم پودر و اینا استفاده نمیکنم به تو هم پیشنهاد میکنم استفاده نکنی چون داغون میکنه پوستو 

بعد اینکه شنیدم یخ واسه صورت خوبه 

یه مدت یخ هم میزاشتم 

2740
ضدآفتاب منظورم نیست گلم 

کلا میگم گلم هر محصول پوستی باید به پوستت بسازه بعضی چیزا رو بعضی پوستا خیلی میوفته 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

لازم نیست کلی محصولات استفاده کنی من خودم وقتی محصولات بیشتر میزدم پوستم بدتر بود من الان فقط آبرسان و ضدآفتاب میزنم وقتاییم آرایش کنم با میسلار پاک میکنم و با ژل میشورم

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706