2737
2739
عنوان

پزشکی دندان یا فیزیو و...

238 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها من امسال سومین سالی هست ک پشت میمونم‌و علاقه زیادی ب پزشکی دارم اما متاهلم هستم و ۲۰ سالمه ...درسته هتوز وقت انتخاب رشته نیست اما ذهنم درگیرشه همسرم ازینکع من خوابگاهی شهر دیگه باشم مشکلی ندارن و میتونن بیان پیشم اما بنظرتون برای ی زن متاهل ک فقط پزشکی دوس داره ولی درامدم براش مهمه چی خوبه نمیدونم چی باید هدفم باشع دندون علاقه ندارم بااینکه میگن زودتر ب پول میرسی و فیزیو و بینایی هم ک میگن خوبه و سبکترهست به زندگیمم میتونم برسم اما بازم نمیدونم اخه فقط پزشکی دوس دارم ک اونم ۱۵ سال باید بخونم تا کسب درامد خوبی داشته باشم اگ مجرد بودم مشکلی نبود ولی متاهلم و بیشتر دوس داریم دوتایی باهم خونه بخریم ماشین بخریم سفر بریم اما اگ من بخوام پزشکی بخونم همش درگیر درسم میشم و نمیتونم زندگی کنم نظرتون چیه بین پزشکی دندون فیزیو بینایی و شنوایی سنجی کدوم واسه من خوبه

فقطم ب رشته های کادردرمانی علاقه دارم

پس با توجه به شرایطت فقط دندون و فیزیوتراپی 

چون زیاد توی جامعه بودم و دیدم 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داروسازی

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2728

دندون

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

پزشکی جدا از پول کلی دردسر داره 

کنکورش که سخته ، کارش هم سخت تر 

نمیبینی این همه آدم انصراف میدن وسطش؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2740

فقط در مورد پزشکی میتونم نظر بدم 

از سال ۵ حقوق داری اگر متاهل باشی ماهی پنج تومن 

بعدش اگر بخوای بری طرح بستگی به جایی که طرح میری بین ۱۳ تا ۱۸ تومن حقوق داری 

اگر بخوای بری رزیدنتی ماهی ۱۷ تومن حقوق داری 

سختی زیادی داره همراه با استرس زیاد خیلی ها با وجود همسر و بچه دارن پزشکی میخونن ولی باید همسرت خیلی همراهت باشه و حمایتت کنه خودت هم باید علاقه زیادی داشته باشی

پزشکی جدا از پول کلی دردسر داره  کنکورش که سخته ، کارش هم سخت تر  نمیبینی این همه آدم ان ...

بخاطر سختی کارش که انصراف نمیدن

طرف میشناسم بی استعداد و فقط با سهمیه قبول شده و مطب زده داره کار میکنه

دلیل انصراف خیلیا جدیدا بخاطر نداشتن آینده نه چندان روشن این شغله متاسفانه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
بخاطر سختی کارش که انصراف نمیدن طرف میشناسم بی استعداد و فقط با سهمیه قبول شده و مطب زده داره کار م ...

همه ی اینا جمع شده روی هم خب 

هم سختی کار هم حقوق ناکافی و ... 

کلا فرسودگی شغلیش بالاس 

هر کسی نمیتونه فقط با وجود علاقه تحملش کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
همه ی اینا جمع شده روی هم خب  هم سختی کار هم حقوق ناکافی و ...  کلا فرسودگی شغلیش بالاس& ...

دقیقا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

من خودم دانشجوی بیناییم  و دوست صمیمیم فیزیو

بنظرم اول دندون بعد هم فیزیو و بینایی بسته به شرایطت . 

اگر خیلییی پولداری و میتونی داروخونه بزنی دارو هم بزن وگرنه بنده خدا ها مسئول فنیاشون از ما هم کمتر میگیرن . سوالی در مورد حقوق و اینا داشتی بپرس 

2706