2733
2739

من که مجردم اما خیلی دیدم افراد با وجود تنبلی تخمدان حامله شدند. 

فقط اگر اضافه وزن داری باید حتما کمش کنی. قند مصنوعی و شکر را هم قطع کن

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

آره،با تغییر سبک زندگی و غذا ها

من خودم کتوژنیک گرفتم هم وزنم کم شد هم پلی کیستیک داشتم رفع شد

البته دکتر طب سنتی هم رفتم ی قرص حب کیست داد،نمیدونم اونم تاثیر داشت یا نه

برو دکتر زنان کامل راهنماییت میکنه

بعدم اگه میخوای دقیقتر شرایطت بررسی بشه حتما یه آزمایش هورمونی هم باید بدی

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

آره.روزی حداقل نیم ساعت پیاده روی،حذف قندیجات مصنوعی،کم کردن لبنیات،کم کردن نون و برنج،خوردن سبزیجات توی هر وعده،کم کردن استرس،حذف روعن کارخونه ای

شیش ماهه بی بی چکت مثبت میشه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706