2737
2739
عنوان

لطفا بچه دبیرستانیا یا کوچک ترا نیان توی تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 87 پست
الان استارتر میاد میگه نه ببین اون بچه دبیرستانی بوده تو کاربریش زده ۴۰ ساله😂

درد و نفرین😂😂😂

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
سلام  وقتتون بخیر. اول از همه یه عذر خواهی میکنم که وارد تایپکتون شدم؛ خواستم بگم این تفکر شای ...

عزیزم قصد توهین به کسی ندارم همیشه تو هر محدوده شنی استثناع هم هست ... بزرگترایی که بچه هستن هنوز و برعکس 

اما در کل اینجا مکان مناسبی نیست واسه نوجوون ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

باز به یکی که شوهرش کتکش میزنه خرجی نمیده تحقیرش میکنه گفتن جدا شو، مدافعین زندگی کن بسوز بساز اومدن بستنش به سن و سال گوینده

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
الان استارتر میاد میگه نه ببین اون بچه دبیرستانی بوده تو کاربریش زده ۴۰ ساله😂

شما خیلی بانمکی 

عزیزم پیامارو کامل بخون بعد قضاوت کن ، ماشاالله تعداتونم کم نیست چنان همه گارد گرفتین 

در هر صورت یه بچه مدرسه ای باید سرش به درسش باشه

باز به یکی که شوهرش کتکش میزنه خرجی نمیده تحقیرش میکنه گفتن جدا شو، مدافعین زندگی کن بسوز بساز اومدن ...

من تو همچین تاپیکی نبودم ، و هیچ وقتم نگفتم بسوز و بساز 

بعدشم شما برا خودت ازین نسخه ها بپیچ 🙃

2740
اينجا خب جاي مشورت و نظرسنجي دو مورد زندگي نيست كسي ك مپرسه ب اي خودش ارزش قائل نيست ك ز  يك ...

اینجا بگی فلان مشکل دارم میگن فقط طلاق

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
شما خیلی بانمکی  عزیزم پیامارو کامل بخون بعد قضاوت کن ، ماشاالله تعداتونم کم نیست چنان همه گار ...

خوندم پیامارو

اگه انقد از حضور ما بهت فشار اومده از سایت برو

خستم .
الزاما نه اما اکثریت یه مشت نوجوون جو گیرن ،  توی هر زندگی بالا پایین وجود داره ، طرف از دردش ...

😂😂😂به هر حال فضا عمومیه و محدودیت نداره هر شخصی با هر تفکری میاد اظهار نظر میکنه دیگه قضاوت با خود شخص هست که کدوم رو بپذیره 

منم نگفتم کارای مهم ، همون مسائل روزمره  درضمن خیلیا هستن واقعا جایی رو ندارن و کسی هم ندارن ک ...

شما قرار باشه روي خواسته خودت خيلي پافشاري كني

نيمتوني زندگي اجتماعي رو جلو ببري..

روز خوش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706