2733
2734
عنوان

لطفا بچه دبیرستانیا یا کوچک ترا نیان توی تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 87 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اينجا خب جاي مشورت و نظرسنجي دو مورد زندگي نيست كسي ك مپرسه ب اي خودش ارزش قائل نيست ك ز  يك ...

عزیزم خیلیا اینجا همفکری میکنن و مشورت میگیرن ، بنظرم اصلا جای زیر ۱۸ سال اینجا نیست🙃

بعضا من اینجا خانمای سن بالا هم دیدم که از بچه ها بی درک تر و بی منطق تر جواب میدن 

وای آره من یبار چقدر حرص خوردم سر اینکه زنه بیست تا تاپیک زد واس اینکه شوهرم پیامک اشتباه داده بهم حالا تو پیام  نوشته بود .چی شد .زنه اصرااار اصرار ک آره خیانت میکنه .بابا شاید با دوستی فامیلی چت میکرده اشتباه پیام داده

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
والا🤣 من خودم سنم بالا نیس ۱۹ سالمه ولی خب یه سری پیشنهادا رو میبینم خندم میگیره حالا الزاما سن پا ...

الزاما نه اما اکثریت یه مشت نوجوون جو گیرن ، 

توی هر زندگی بالا پایین وجود داره ، طرف از دردش میاد میگه اینا سریع ، شروع میکنن من اجاااازه نمیدم کسی باهام اینطوری کنه و ...... انگار واسه بی احترامی میان ازت اجازه میگیرن

2738
عزیزم خیلیا اینجا همفکری میکنن و مشورت میگیرن ، بنظرم اصلا جای زیر ۱۸ سال اینجا نیست🙃

اون كه صد در صد..

خب چون همه انجام ميدن كار درستي هست؟

من نيمدونم شما چندسالته

من ٣٥ سالم هست و ١٦ ساله متاهلم..چرا براي زندگيم بايد جاي اين شكلي مشورت بگيرم؟مگه ميدونم طرف مقابلم كيه؟

براي مسائل روزمره بلع

ولي كاراي مهم اصلا جاي مناسبي نيست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

سلام  وقتتون بخیر.

اول از همه یه عذر خواهی میکنم که وارد تایپکتون شدم؛ خواستم بگم این تفکر شاید برای همه صدق نکنه !.

من خودم بخاطر اینکه دیدم خیلیا تجربه هایی در زمینه درسی یا حتی شغلی دارن وارد نینی سایت شدم تا سوالهامو ازشون بپرسم 😄.

بازم معذرت میخوام .

روز خوبی داشته باشید♡.

نه انگار اینجا هر چی راه حل پرت و بلا میده بچه دبیرستانیه همه بالای ۲۰ ساله ها عاقل🤡🤡🤡🤡

واقعا بنظرم غلطه یه خانوم اینجا بود ۴۰  سالش بود یه چرت و پرتایی میگفت من تا دوروز میخندیدم😂

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
اينجا خب جاي مشورت و نظرسنجي دو مورد زندگي نيست كسي ك مپرسه ب اي خودش ارزش قائل نيست ك ز  يك ...

نه نه اینجا کسی مشورت نمیخواد تایید میخواد واس کاراش بارها دیدم بیست صفحه تاپیک میره جلو همه میگن نه باز آخر سرکار خودشو میکنه .نمونه ش اونی ک نامزدش گفته بود مادرم دعوتت کرده خونمون اما نیا هرچقد گفتن نرو پاشد رفت اومد ی  تاپیک دیگه زد ک بهم محل نداد نامزدمو فلان🤣🤣

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اون كه صد در صد.. خب چون همه انجام ميدن كار درستي هست؟ من نيمدونم شما چندسالته من ٣٥ سالم هست و ١ ...

منم نگفتم کارای مهم ، همون مسائل روزمره 

درضمن خیلیا هستن واقعا جایی رو ندارن و کسی هم ندارن که در دلشون رو بگن میان اینجا ، کاش ورود به اینجا محدوده سنی داشت بر اساس کد ملی که هر بچه ای پا نشه بیاد کارشناسی 

واقعا بنظرم غلطه یه خانوم اینجا بود ۴۰  سالش بود یه چرت و پرتایی میگفت من تا دوروز میخندیدم😂

الان استارتر میاد میگه نه ببین اون بچه دبیرستانی بوده تو کاربریش زده ۴۰ ساله😂

خستم .
نه نه اینجا کسی مشورت نمیخواد تایید میخواد واس کاراش بارها دیدم بیست صفحه تاپیک میره جلو همه میگن نه ...

😅😅😅

دقيقا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706