2737
2734

صب ک میشه از این وام اون قسط حتی ماهی ۱۰۰هزارم میخام برا اصلاح برم ارایشگا سریع میگ نمیبینی چقد بدهی دارم دیوونه شدم دیگه.فکر ذکرم قرضای اینه .استرسی و اضطرابی شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما هم همینیم

من که استرس چک و وام و قرض دیوانه کرده

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
 شوهر من درآمد داره ها اما گدا صفته همش میناله منم اصلا مراعات نمیکنم چون دیونم کرده

حداقل تو میدونی داره ما میدونیم نداره

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740

ماهم خیلی چک و قسط داریم سال پرفشاری رو باید بگذرونیم 

خودمم سرکار میرم اما انقد سقط و بدهی و چک داریم هیچی از پولم برا خودم نمیمونه همش میره 🙂🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

شوهر منم همینه وضعش خوبه ها بخاطر فقط ی قسط که داره اقد میناله که من ولخرجی نکنم ولی فایده نداره دیشب حرصم گرفت بهش گفتم از عمد مینالی که من ولخرجی نکنم بعدم گفتم کاری از دست من برنمیاد حق نداری پیش من بنالی کاری از دست من برنمیاد خرج منو مث همیشه میدی