2752
2734

از صب رفته گوشیشم خاموشه.اگه دوست داشتین دعا کنین واسش خیلی زحمت کشیده امسالم دیگه آخرین شانسش بود دیگه سنش به استخدامی نمیخوره.برای قبولیش اگه امکان داره یه صلوات بفرستین هدیه کنین به امام زمان ووچهارده معصوم

ایشالله قبولشن.

برای مصاحبه پکیج خریده بودن؟ 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

گوشیاشونو ازشون میگیرن. خیلی طول میکشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انشالله قبول میشه

منم پارسال همین وضع راداشتم خیلی طولانی بود

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

تا این موقع؟؟؟ 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
انشالله قبول میشه منم پارسال همین وضع راداشتم خیلی طولانی بود

برای مصاحبه چی خوندین؟ یادتونه؟

وای خدا قوت بهشون انشااله حتما موفق میشه

ببخشید کدوم استان هستین؟

گزینش قبلا رفته ؟ یا امروز همش با هم بوده؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
برای مصاحبه چی خوندین؟ یادتونه؟

پارسال سال اول ارزیابی بود ومعلکم نبودچجوره

فقط گزینش احکام ومسایل دوز خوندم

ونگاه کتاب علوم وریاضی کردم برای بخش تدریسش

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2706