2737
2734
عنوان

شوهرم فریبم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2053 بازدید | 117 پست
کی بهش دادی

حدودا 5 ماه پیش 

هی دست دست کرد، گفت کارای اداری خونه جور نشده و نمیدونم فعلا دستم بنده کارگاهه و.... 

تا الان که گفت نمیزنم هی نگو

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
چی می گید شما. من پول داشتم می خواستم سال ۹۸ ماشین بخرم، شوهرم گفت اگه بنام من نباشه سوار نمی شم. من ...

دور از جون شما چرا انقد نفهمیم ما زنا 🤦🏼‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شرطی که توافق دو طرفه باشه  تو شوهرت فقط ازت بگیره و قدر دان نباشه ناراحت نمیشی؟  میش ...

بالا کشید؟!؟!؟ 

مگه اون کارگاهو برای زندگی مشترکتون راه ننداخته؟!؟!؟!؟ 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
کاش رسیدی چیزی میگرفتی

یه چک بهم داد گفت اگه ثبتش کنم باید حتما بره بانک 

ثبتش نکرد 

چک ثبت نشده ام به چه دردی میخوره 

2728
ی طرفه به قضیه نگاه میکنی  ماشین به نامت کرده الان اگر خونه هم به نام شما بکنه چی به نام خودش ...

اول که طلاها رو همشو خودش نخریده بود 

دوم که من الان سرکارم نمیرم ولی بهش کمک میکنم مالی 

سوم این کارگاهی که زده با پول طلاها و هزار جور کم خرجی تو خونه اندازه خونه و ماشین و اضافه تر براش می ارزه 

وقتی من همه جوره هواشو دارم، وقتی ملاحضه میکنم کم خرج میکنم،. پس انداز میکنم، طلایی که حتی بیشترشو خودش نخریده بهش میدم 

حق ندارم بگم خونه رو به جای حسن اعتماد به من بده، تازه 3 دنگ خونه مهریه امه، فقط باید از 3 دنگ خودش گذشت می‌کرد 

منم الان واقعا بحثم مالی نیست چون دیگه رفته 

دلم میسوزه چرا اعتماد کردم، اون چرا از اعتماد من سو استفاده کرد 

2740
عزیزم نگو نخواستم بگو به نامم نکرد و این یعنی ارزشی برات قائل نیست

نمیدونستم شما تو خونه منی بیشتر از خودم خبر داری 🤣چقدر سوختی که اینجوری میخوای با توهین به بقیه خودت رو اروم کنی 

نه عزیزم من واسه خودم و زندگیم ارزش قائلم طلایی که شوهرم برام خریده اگر نیاز داشته باشه خودم میارم میگم بفروش واسش شرط و شروط نمیذارم 

اونم انقدر شعورش میرسه که ماشین بخره به نامم کنه و خودش گفته ویلا میخوایم بخریم به نامم میکنه 

اینارو با خواست خودش گفته وگرنه من انتظار ندارم کل زندگی رو به نام من کنه چون از نظرم منطقی نیست اون پول دربیاره همه چیز به نام من بشه !!!

زندگی همه رو شبیه خودت نبین همه مثل شما بی ارزش نیستن 

گول زدنش که واقعا زشت بوده  ولی خدایی مرد دیگه ای بود از اول چنین حرفی رو قبول نمیکرد  م ...

با طلا ها کاری که راه انداخته چند برابر خونه و ماشین براش درمیاد 

منم همه اعصاب خوردیم برا حرفیه که زده،. باید راستشو میگفت

یه چک بهم داد گفت اگه ثبتش کنم باید حتما بره بانک  ثبتش نکرد  چک ثبت نشده ام به چه دردی ...

واقعا از رد و بدل کردن این حرفها بین خودتون حس بدی نمیگیرین 

پولایی که باهاش طلا خریدی هم گفتی کم کم از درآمد همسرت جمع کردی چون گفتی تازه میخونی برای استخدانی یعنی شاغل نیستی، بخشی از طلاهام هدیه هردوخانواده به هردونفر شما بوده 

چرا فکر میکنی همسرت تمام دارو ندارشو که حاصل شغل و کارکرد ودرآمدش بوده رو باید بنام شما کنه؟!؟!؟!؟ 

ببین من که دارم این حرفارو میزنم نصف بیشتر مایملک همسرم حتی بدون اینکه من بخام و حرفی بزنم بنام من زده شده یعنی این چیزا برام طبیعیه 

ولی اینکه حتی اندازه نصف خونه از زحمتای جوونیش رو هم بنام خودش نگه نداره (حالا برای روز مبادا) انتظار خیلیییییی زیادیه 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

منم میخوام چند تا سکه بدم به همسرم توی کارش استفاده کنه با سود بهم برگردونه 🤔🤔

آدم خب ذوق طلاهاش رو داره وقتی جمع میکنه. به نظرم حق داری حداقل باید قدردان شما که حواست به زندگیش هست باشه 

امسال میشم physiatrist :)
خانه دار  دارم واسه آموزش و پرورش میخونم

داداش خودت باشه قبول میکنی هرچی که داره و نداره همون اول جوونی بزنه بنام خانمش 

منطقیه این؟! 

همون خارجیاشم قانون نصف نصف دارن 

2706