2733
2739
عنوان

شوهرم فریبم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2060 بازدید | 117 پست

چرا زندگیا این شکلی شده😑

مگه مهمه بنام کی باشه 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعا زورش نمیرسه  درآمدش کمه  چندتا وامم بدهکاریم

پس بیخیال

به هرحال اینجوری اعصاب خودتو خورد می‌کنی

بزار قرضا تموم که شد انشاالله بازم میخرع برات گلم

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
شوهرته غریبه که نیست من چرا این چیزا حالیم نیست اصن تمام درآمدم رو صرف زندگی می کنم هیچ وقتم پشیمو ...

به شرطی که توافق دو طرفه باشه 

تو شوهرت فقط ازت بگیره و قدر دان نباشه ناراحت نمیشی؟ 

میشناسمش که انقد حالم گرفته از این کارش 

دفعه اولش نیست، پول خورد خورد جمع میکنم میگیره 

طلا میخرم میگیره 

حالام کلا همه رو بالا کشید 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
2731
زورش که نمیرسه دیگه  از اول ازدواجم تا الان یه ذره یه ذره جمع کرده بودم، نمیگم همشو خودم خریدم ...

ی طرفه به قضیه نگاه میکنی 

ماشین به نامت کرده الان اگر خونه هم به نام شما بکنه چی به نام خودش باشه؟ 

شما خودت باشی همچین کاری میکنی ؟

منم امسال ۱۵۰ گرم طلا فروختم دادم شوهرم دو تا خونه هم داره هیچکدوم به نامم نکرد یعنی نخواستم 

طلاها رو با پول خودش خریده بودم الان موقعی که نیاز داره نباید میدادم بهش ؟ 

خود شما بری سرکار پولت رو میدی شوهرت طلا بخره ؟ نه قطعا جمع میکنی واسه خودت اونم با خودش فکر میکنه چرا حاصل همه زحماتش به نام خودش نباشه 

2740
انشالله  همه امیدم همینه، دعام کن❤️🙏

گول زدنش که واقعا زشت بوده 

ولی خدایی مرد دیگه ای بود از اول چنین حرفی رو قبول نمیکرد 

ماشین به نام شماست 3دنگ خونه هم مال شماست 

دیگه اندازه 3دنگ نباید بنامش بمونه خدای نکرده برای روز مبادا؟! 

ولی نباید از اول این قول رو میداد

شایدم میدونسته نمیدی اینکارو کرده که اینم توجیه درستی نیست 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
اگر خودش خریده که هیچ اگر ن میتونی طلبکار باشی زندگی همینه گلم یا نباید می‌دادی یا قبل دادن می‌زدی ...

اشتباه کردم🤦🏼‍♀️

شوهرته غریبه که نیست من چرا این چیزا حالیم نیست اصن تمام درآمدم رو صرف زندگی می کنم هیچ وقتم پشیمو ...

عزیزم حتما شوهرت مثل خودته براش فرقی نمیکنه 

من همیشه هر چی داشتم برای زندگی خرج کردم بعد ۱۵ سال گفت نمیکردی مگه من گفتم 

امسال جمع میکنم نمیدونی چه قدر زورش میاد

من یه سری ۳۵گرم طلا دادم ۵۰گرم برام‌خرید به جاش شمام‌ همین کار بکن

نمیتونه درآمدش زیاد نیست 

این طلاهام حاصل چندین ساله، نصفش کادویی بوده 

شغلت چیه اسی 

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر