2733
2734
عنوان

من جزو افرادیم که خانوادم فرزند پسر میخوان ازم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 104 پست
حالا ب بردارشوهر چ ربطی داشته جنسیت بچه ک رفته تو قیافه :/

انقد رویا پردازی کرده بود ک یکی ش پسر باشه فلان میکنم بیسار میکنم مجرده 

بعد فرداش عذر خواهی کرد اما خب به دلم موند رفتارش 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
بله درسته ولی بشدت رو جنسیت حساسن میگن به طبعم بستگی داره من بشدت طبعم گرمه

من انقد گرمی خورده بودم 

امابچه ها دختر شدن حالا نمیدونم بخاطر همسر بوده یا خواست خدا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انقد رویا پردازی کرده بود ک یکی ش پسر باشه فلان میکنم بیسار میکنم مجرده  بعد فرداش عذر خواهی ک ...

دقیقا منم وقتی فهمیدم بچم دختره متلک گفتن و هنوز یادم نرفته الان بچه بردارشوهرم پسره انقد پز میدن درصورتی ک من واقعا عاشق بچه دختر هستم 

🕊✌🏻

من بیشتر نوه های مادرشوهرم پسرن فقط یکی از جاری هام ی دونه دختر داره با خواهر شوهرم یدونه دختر. از وقتی فهمیدن بچم پسره یکسره بهمون میگن کسی ک دختر نداشته باشه اصلا انگار پدر و مادر نشده دختر خوبه اله بله اینقد ک توش شوهرم خوندن جلو خودم شوهرم گفت کاشکی دختر بود  من بغض کرده بودم ی شب خواب دیدم ی زنه بهم ی دختر ۵-۶ساله داد گفت بیا اینقد دختر دختر میکنید  دست دختره رو گرفتم گفت حالا پسرتونو ازت میگیرم. تو خواب بیدار شدم اینقد گریه کردم ب شوهرم گفتم بچم ی چیزیش بشه هیچ وقت نمیبخشمت 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
چقدر زود قضاوت میکنی نسبتا محترم مادر من چون‌دختر زیاد داره پسر دوست داره

عزیزم شما قراره بچه برای خودت بیاری نه بقیه،،پس بهتره نظر بقیه برات مهم نباشه،،بچه هات هر چی بودن با عشق بزرگشون کن ولذت ببر

2740
دقیقا منم وقتی فهمیدم بچم دختره متلک گفتن و هنوز یادم نرفته الان بچه بردارشوهرم پسره انقد پز میدن در ...

به من ک چیزی نگفتن من از عکس العملشون بدم امد مخصوصا برادرشوهرم 

اما بعدش خوب شدن خیلی منتظرن بچه ها دنیا بیان اما برادرشوهرم اصلا حرفی نمیزنه فقط ی بار گفت میخواستم براشون لباس بخرم اما دوتا شبیه هم پیدا نکردم سایزشون فرق میکردم 

خواهرشوهرم بچه ش دختر شده بود انگار مرده بود اینجوری مادرشوهرم عزا گرفته بود همه ش به من میگفت تو رو خدا حیف این شکم گرد خوشگل نیست دختر باشه؟؟😂😂الان دختر خواهرشوهرم دوازده سالشه به معنای واقعی کلمه یه پارچه خانمه 

باز یه تخت پادشاهی بی وارث مونده دنبال پسرن

😄

وقتی به خواهرشوهرم گفتم برادرش انگار ناراحت شده گفت ولش کنه حالا انگار تاج و تختشون بی وارث مونده اتفاقا دختر بهتره 

به من ک چیزی نگفتن من از عکس العملشون بدم امد مخصوصا برادرشوهرم  اما بعدش خوب شدن خیلی منتظرن ...

چون مجرده اگه زن داشت و بچشم پسر بود اونوقت میدیدی چقدر حرف بهت میزنن انگار گناه کردی بچت دختره

🕊✌🏻

منم عاشق پسرم😍😍😍

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2706