2737
2739
عنوان

من جزو افرادیم که خانوادم فرزند پسر میخوان ازم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 104 پست

منی ک ن خودم و ن شوهرم برامون فرقی نمیکرد و ۲تا دختر دارم و بخاطر حرف مفت بقیه سختی ب جون خریدم و الان پسر باردارم. 

ولی خداشاهده برام فرقی نداره اصلا ذره ای ذوق ندارم گاهی خیلی ناراحتم ک با دخترام شاید خوشبختر بودم 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چطور پسر شد؟

رژیم گرفتم

چون میدونستم طبع خودم سرد از بابت تغذیه. البته شوهرمم اهل رسیدن ب خودش نیست یعنی اهل چیزای گرم خوردن نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
رژیم گرفتم چون میدونستم طبع خودم سرد از بابت تغذیه. البته شوهرمم اهل رسیدن ب خودش نیست یعنی اهل چیز ...

پسر هم شیرینی خودشو داره .فقط خیلی شیطونن چون بچه هات دختر بودن شاید تعجب کنی .من اولی پسر بود اینا دخترن تعجب میکنم آرومن 

پسر هم شیرینی خودشو داره .فقط خیلی شیطونن چون بچه هات دختر بودن شاید تعجب کنی .من اولی پسر بود اینا ...

باباش ک امون همه رو بریده بود الانم شیطون  

اصلا پسر دوست نداشت میگفت پررو میشن فلان میشن. فقط و فقط بخاطر من راصی شد

تجربه دختر دارم و میترسم نتونم باهاش ارتباط یگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
باباش ک امون همه رو بریده بود الانم شیطون     اصلا پسر دوست نداشت میگفت پررو میشن فلان می ...

ربطی نداره دختر شیرینیه خودشوداره و پسر شیرینیه خودشو

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
خداحفظشون کنه عزیزم  بادارو دوقلو شد یا ارثی

ای وی اف کردم 

منتها گفتن احتمالا یکی ش میمونه نذاشتن تعیین جنسیت کنیم 😑 هر چی گفتم قبول نکردن کاش اونجا نمیرفتم همسرم گفت اشکال نداره این همه هزینه کردیم بزار انتقال بده شاید دختر و پسر شد 

ما ی دختر پسر میخواستیم کلا تموم شه بره 

اما خب خدا ی چیز دیگه میخواست به همسرم گفتم چند سال دیگه ی پسر انتقال بدیم گفت اصلا و ابدا دوتا بچه زیادم هست دیگه ۳ تاش نکن 😄

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
ربطی نداره دختر شیرینیه خودشوداره و پسر شیرینیه خودشو

همون دیگه فلا ک ندارمش ببینم چ حس و حالی داره؛ شاید ب دنیا بیاد مهرشم ب دلم بیوفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای وی اف کردم  منتها گفتن احتمالا یکی ش میمونه نذاشتن تعیین جنسیت کنیم 😑 هر چی گفتم قبول نکرد ...

به سلامتی عزیزم خواست خدابوده دیگه 

اتفاقا جفت خوبه دوتا دختر خیلی خوبه 

منم دوتا دختر دارم شوهرم میگه همینا بسه 

ولی من از هر دو دوست دارم اما به رژیم واینجور چیزا هم نمشه اعتماد کرد دیگه خواست خدا بوده که دوتادختر داشته باشیم

باید صبرت رو زیاد کنی دخترات هم کمکت میشن نگران نباش .انشالله به سلامتی بیاد 

زنده باشی عزیزی. خدا بچه هاتون رو بهتون ببخشه  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706