2737
2734
عنوان

من جزو افرادیم که خانوادم فرزند پسر میخوان ازم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 104 پست
مامان من تو پیری و مریضی گرفتاری چون فقط من به داداش رسیدم و داداشام هیچووووقت به هیچ درد مادرم نخور ...

مادر منم مریضی سختی داشت همش میگه اگه شماها دخترا پسر بودید دورازجون من نمیموندم یعنی واقعا ۱۰سال زندگی و اعصابمون سر مریضی مادرم رفت ولی میگه من‌تنوع میخوام😂😂

ولی ما ریز و دقیق رژیم پسر گرفتیم دختر شد مطمین باش تهش خدا می‌خواد و بی

آره واقعا شاید خدا به دلمون نگاه کرد دختر میخواستیم

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا هنوزم هسن همچین ادمای؟!!!!!!!!!! دختر پسر چ فرقی داره🤔 مهم سلامتیه ن جنسیت

بخدا مادر من نیومده ببینه تو‌سونوگرافی فقط من بودم بچم خداروشکر ان تی نرمال بود واقعا اصلا ادم گریه اش میگرفت

الان فقط خدارو روزی صدبار شکر میکنم سالم بود

2731
من شوری و ترشی که خیلی میخورم پوستم به شدت صاف شده  پاهام بیشتر وقتا سرده  اصلا میل به ش ...

من حتی الان ک تازه رفتم تو ۸ماه ویار دارم از قرمه سبزی ماکارانی لوبیا پلو متنفرم یعنی بوش بهم میخوره ی روز قشنگ بالا میارم

عاشق ترشی جات بودم و هستم اگه ی چیز شیرین بخورم حالم بد میشه میوه پرتقال دوست دارم 

بدنم از همون اول یکسره گر داشت بطوری ک یهو لباسامو در میاوردم کلا

من اون سونی ک رفتم تو عبدل اباد هست دکتر طاقی زیاد حرف نمیزنه ولی هر کی میومد پیشش میگفت چون جنسیت رو قطعی میگه دوست داریم 

من ۱۲هفتم بود گفتم دکتر مطمئنید میخوام سیسمونی بخرم گفت بله برو بحر 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانواده شوهرم بشدت پسر دوست دارن منم خداروشکر پسر زام شانس اوردم

همسرتون جنسیت بچه رو تعیین میکنه شما فقط دنیا میارینش 

خانواده همسر منم پسر دوست داشتن اما دوقلوهای من دخترن  به شدت غافلگیر شدن 😄

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2740

برای جشن تعیین جنسیت وقتی برادر شوهر و مادرشوهرم فهمیدن بچه ها دخارن قیافه شون دیرنی بود بدجورپکر شدن 

مادرشوهرم زودخودش جمع کرد

اما برادرشوهرم کلا اون شب تو قیافه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
همسرتون جنسیت بچه رو تعیین میکنه شما فقط دنیا میارینش  خانواده همسر منم پسر دوست داشتن اما دوق ...

بله درسته ولی بشدت رو جنسیت حساسن میگن به طبعم بستگی داره من بشدت طبعم گرمه

2706