2733
2734

چرا هیچوقت هیچ دوستی نداشتمو نداذم

چرانمیتونم باکسی ارتباط بگیرمو دوست شم باهاش

چراهمیشه تنهام، هوففف😭🥺💔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کاش تنها بودم ولی می‌تونستم برم کافه و خرید 😂

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

دوست باید یک یا چند چیز مشترک با تو داشته باشه تا بتونی باهاش ارتباط بگیری 

مثلا اگه به ورزش یا هنر خاصی علاقه داری. کلاسش رو برو و اونجا دوست پیدا کن قطعا باهم خیلی حرف برای گفتن دارید چون سلیقه و علاقه مشترک دارید

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740

منم تا دوران دبیرستان جنوب بودم بعد رفتیم استان دیگه‌ای از دوستام جداشدم تا اومدم اونجا جا بیافتم دانشگاهثبول شدم شهر خودمون دوباره برگشتم دوستای اونجام از دست دادم الانم با زندگی متاهلی  مشغولم ولی گاهی عمیقا دلم یه دوست صمیمی و دلسوز میخواد

منم   دوستام همه ناپدید میشن

اره چرااینجوریه با یکی دوسه سال دوست بودم بمحض اینکه عقد کردم هی میگم برنامه بچین بریم بسرون دیگه کم کم رابطشو قط کرد اصلنم دیگه بیرون نرفتیم، این مواقع اونی ک اردواج میکنه باید قیافه بگیره نه دوستاش🤣

2706