2733
2734

چند تا از دوست های همسرم مجرد بودن ماهی یه دوست دختر عوض میکردن الان دوتاشون با دو تا دختر فوق پولدار دوست شدن اینقدر وفادار و سر به راه شدن که حد نداره🫠یکی از دخترا ماشین دو میلیاردی انداخته زیر پای پسره یکی دیگه شون هم پزشک هست 

خلاصه که پول حتی ذات آدما رو هم عوض میکنه🫡

جالبه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ذات ادما تغییر نمیکنه

مطمئنی به خوده دختره وفادارن؟؟

یا به خونه و ماشین و موقعیت دختره؟؟؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

ذات آدما رو هیچ کس نمیتونه تغییر بده. عجله نکنید برمیگردن سر خونه اول یه روزی.شما هنوز آقایون رو نشناختید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2740

ذات عوض نشده 

فقط یه مدت سرگرم شدن 

مثل بچه ای که ماشین کنترلی گرونی که تازه کادو گرفته یه مدت مشغوله باهاش

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

دو روز دیگه دختر پولدار تر ببینن ذات خرابشون رو بازم میبینی دوست ساده ی من

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!

والا وفادار بودن ب دختر پولدار و خوشگل و خوش اخلاق خیلی راحته 

وفادار اونیه ک با من میسازه😑🤣🤣🤣

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ذات ادما تغییر نمیکنه مطمئنی به خوده دختره وفادارن؟؟ یا به خونه و ماشین و موقعیت دختره؟؟؟

دقیقا

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706