2737
2739
عنوان

خیلی کتک خوردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 5004 بازدید | 152 پست

اولا ک دستهاش بشکنه ک دست روی خانم ک ظریف و نحیف هست بلند نکنه بعدم گلم وقتی ک میزنه حداقل تو هم بزن ک دفعه دیگه از این غلطا نکنه من گاهی ک م زد هیچی نمی گفتم این سری گفتم از تو بمیری ها نیست منم زدم دیگه رفت دست روم بلند کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهی دستش بشکنه  چکار میکنه مگه که با ناراحتی میری؟  سر چیزی بحث میکنه؟

ن همش اون مقصر نیس...درست من بحث میندازم اما آخه نسبت بهم بی اهمیت شده و نمیفهمه و من دارم اذیت میشم

2742
باور کن خیلی مسخره...سر اینک چرا با پسرداییاش وقت دارع و حالش خوبه و برا من خستس

من ک می‌خوام یک بار پول بدم به ارازل اوباش چنان بزنن همسرم ک‌‌. دندون سالم‌براش نمونه 

شما رو‌ نمی‌دونم 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
شونه رو کوبوند دیوار شکست دسته ی شونه دستش بود می‌گفت گریع نکن گریع کنی با همین می‌کشمت 

یه بار جلوش وایسا حداقل اگه کتک زد لاقل دلت خنک میشه که تو هم زدی چاقو بگیر دستت بگو منم میکشمت بزار یکم بترسه !!! .. فکر میکنی چرا میزنه ؟ چون فکر میکنه زو نداری وایسی جلوش چون میدونه بی عرضه ای .. یه بار مزه کتکو از دست تو بچشه دیگه جرعت نمیکنه بزنتت !

2740
یه بار جلوش وایسا حداقل اگه کتک زد لاقل دلت خنک میشه که تو هم زدی چاقو بگیر دستت بگو منم میکشمت بزار ...

بزنه اشکال نداره 

ولی چاقو دست نگیره 

ادم عصبانی می شه مغزش غیرفعال می شه خدای نکرده می کشتش خونش میوفته گردنش فرداصدتاصاحب پیدامی کنه بخاطر یه ادم بیشعور اعدام بشه

دانشجوام شهر خودم نیستم. پیشمه:) اره عزیزم اینجای داستان بده ک غریبم و کسیو جز این ندارم

و چی گیرتون میاد برای پر بازدیدی از اون طرف مجردی الان شوهری ک دست بزن داره و از این طرف خواستگاری ک خانواده راضی هستن 

بزنه اشکال نداره  ولی چاقو دست نگیره  ادم عصبانی می شه مغزش غیرفعال می شه خدای نکرده می ...

بزنتش حتی اگه خونشو در اورد .. فقط مرد میتونه زنو به قصد کشت بزنه ؟!!!.. لاقل اون مرتیکه میفهمه زنش هم میتونه اسیب بزنه بهش بترسه ازش لاقل ..

2706