2733
2739
عنوان

برای بچه دوم اقدام کردم و الان چند ساله درگیرم و هیچی

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 127 پست
صد درصد عفونته نمبدونم روز چند سیکل هستی اخر نگفتی ولی ان شالله تا دوره بعدی باردار میشی دعا کن بر ...

میرم امروز یه بسته میخرم میخورم.این همه دارو خوردم اینم روش😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی ناراحتم،  بیشتر از پنج ساله دومی رو میخوام و نمیشه دیگه سنم هم رفت بالا شما اخرش چیکار ...

خیلی کارا ولی آخرش سنتی جواب داد ، یه خانمی هست شیاف های مخصوص تمیز شدن رحم میده نمی‌دونم چرا توو نی نی سایت معروف نیست خیلی ها ازش جواب گرفتن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
من همون موقع بعد از سقط دکترم آنتی بیوتیک داد و یه دوره خوردم ولی به قول شما شاید باز عفونت داشتم

چی داد بهت

معمولا مترونیدازول میدن که خیییلی چرته برای من اصلا تاثیر نداشت مسخره بود

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
شما هم بچه دومه؟بچه اولم به من میگه اگه یکی دیگه نیاوردی نمی بخشمت😥

بچه اول چند سالشه 

من برای دومی اقدامم الان هفت ماهه خبری نیست. قبلش خیلی سفت و سخت جلوگیری میکردم فکر میکردم چخبره 

کاربریم دو نفره س سردرگم نشید 
گفتم بالا فلوکونازول بخر یه ده تایی روز اول دوتا و روزهای بعد 1  لطفا اون ماه باردار نشو و اق ...

این ماه دکتر قراره اگه کیست نداشتم iui انجام بده من قرص رو میگیرم از الان میخورم.هنوز که پریود نشدم شروع می کنم

میرم امروز یه بسته میخرم میخورم.این همه دارو خوردم اینم روش😂

دعا یادت نره بعدش

حتما به یاد امام زمان باش بخاطر بچت ان شالله فرزند سالم و صالح خدا بهت بده

به همه منتظرا بده💐

2740
سلام خوبی؟ من شما رو میشناسم تو گروه اقدامیا بودی راستی سمانه باردار شد؟

سلام نه عزیزم هیچ کدوم نشدیم فقط ما دوتا تو اون تاپیک باردار نشدیم طفلک بچه هامون

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
خیلی کارا ولی آخرش سنتی جواب داد ، یه خانمی هست شیاف های مخصوص تمیز شدن رحم میده نمی‌دونم چرا توو نی ...

تهرانه؟ 

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
این ماه دکتر قراره اگه کیست نداشتم iui انجام بده من قرص رو میگیرم از الان میخورم.هنوز که پریود نشدم ...

ای بو ای هم نمیخواد بری

منم ماههایی که فولیکول داشتم دارو میگرفتم اون ماه که رها کردم بدون دارو شد

البته من ختم یه سوره قرآن هم برداشته بودم

همون ختم اترش اینه موانع رو برطرف میکنه دیگه

سرچ کنید شیاف بسکابادی توو نی نی سایت شماره ش میاد ردخور نداره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706