2733
2734
عنوان

خدایا مرگمو برسون...🎧

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 64 پست
نه همشری نیستم

فهمیدم چراهیچ رفیقی نداری نذاره اینطوری بشی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
ای بابا داداش من چرااینجوری می‌کنی هاااا بیخیالشو ناراحت این دوران بگذره

نه هرکس یه ظرفیتی داره یستگی به اندازه عاشق شدنت داره بعضیا شدید عاشق میشن که تنها راه آرامششون مرگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هرکس یه ظرفیتی داره یستگی به اندازه عاشق شدنت داره بعضیا شدید عاشق میشن که تنها راه آرامششون مرگه

چی بگمممم🥺😔مطمعا باش این راهش نیست

تواون تاپیکت گفتی نامزدم کاربرخوشحالترینم اونه که عاشقشی؟میخوای باهاش بحرفم 🥺

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
اتفاقا رقیق زیاد دارم 

پس چراانقددپی چرایکاری نمیکنن بهترشی مسافرتی کوهی استخری دورهمی پسرونه ای چیزی چقدرماستن

دیوانه ای دیگه ،بجای اینکه مرگتو بخوای بگو خدایا روزگارمو درست کن برام احترام و سروری عطا کن مثل آدم حسابیا زندگی کنم

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
2740
پس چراانقددپی چرایکاری نمیکنن بهترشی مسافرتی کوهی استخری دورهمی پسرونه ای چیزی چقدرماستن

باید حوصله باشه که اینکارارو کرد وقتی حالت بد باشه هیچی حالتو خوب نمیکنه چقدر هر شب م.س.ت کنه آدم نمیشه

باید حوصله باشه که اینکارارو کرد وقتی حالت بد باشه هیچی حالتو خوب نمیکنه چقدر هر شب م.س.ت کنه آدم نم ...

ببخشی حس میکنم مزاحمتم داداش

ولی خدابه دلت نگاه کنه انشالله

دیوانه ای دیگه ،بجای اینکه مرگتو بخوای بگو خدایا روزگارمو درست کن برام احترام و سروری عطا کن مثل آدم ...

مگه الان مثل آدم ناحسابیا زندگی میکنم.شما روزی نشده حالتون مثل الان من بشه؟یعنی هیچکس روزای بد نداشته تو زندگیش؟

مگه الان مثل آدم ناحسابیا زندگی میکنم.شما روزی نشده حالتون مثل الان من بشه؟یعنی هیچکس روزای بد نداشت ...

خب حرف من اینه بجای ارزوی مرگ آرزوی حال خوب کن

یه دهه شصتی هم سوختن و بدبختی پدرو مادرشو دیده هم خودشو هم بچه هاشو، بد دهه ای اومدیم به این دنیا
نه مزاحم نیستین ازتون ممنونم

بخدامثل حامی داداشمی

تروخدابایه تراپیست حرف بزن حتما🙏

2706