2737
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43304 بازدید | 816 پست

نظر هر شخص محترمه ولی میزبان هزینه کرده و دلش میخواد مراسمش به نحوی که دوست داره برگذار بشه و خب حق هم داره حالا اگر کسی ناراحت میشه که یک عروسی رو بدون بچه دعوت کردن خب نرید

اما نظر شخصی خودم اینه که اشکالی ندارد بچه ها باشن البته به شرطی که واقعا توسط مادرا کنترل بشن

من خودم به شخصه عروسی دوستم ساقدوش بودم با چند نفر دیگه از قبل عروس چند بار به ما ساقدوش ها تذکر داد که حواستون باشه بچه ها وسط سن و فیلم میاد ما هم حواسمون بود و به بچه ها می‌گفتیم برن یه سمت دیگ بازی کنم😅 حتی یکی از مادر این بچه گفت انقدر به بچه من تذکر ندید عروسی عموشه ذوق داره! ولی خب خداروشکر بچه هاش دیگ وسط سن نیومدن

ذوق داشتن بچه ها خوبه ولی فکر کنم نظر میزبان مهم تره در هر صورت به نظرم خوبه که چند نفر مثل ساقدوش یا مادر دادماد یا عروس حواسشون باشه و اینجور چیزا هارو کنترل کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیلای ما زیاد بچه ندارن. بچه هاشونم همه خیلی آروم و بزرگتر از سنشون رفتار میکنن پس به نظرم اشکالی ...

جالبه خودشون که مثلا بزرگسالن درک ندارن به نظر میزبان احترام بذارن بعد میگن بچه هایی که ما تربیت کردیم مودب میشینن یه گوشه تکون نمیخورن!!!!!  

بعضی وقتا حس میکنم حرصشون از اینه که چرا نمیذارن ما یه شب بچه امونو ول کنیم به امان خدا خودمون یه نفسی بکشیم!!

قشنگی عروسی ها به همین و ورودبچهاس  وگرنه چند تا آدم بزرگ ددور هم جمعن که اکثرا هم پیرو حسود و حرف مفت زنن 

فرشته ها بیان عروسی چی می‌شه مگه 

اینقدر بدجنسی نکنين  

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین معنی آزادی ست
2728
یه چیزی هم من برام سوال شده  مثلا میگن عید مال بچه هاست ... در حالیکه عید اتفاقا مال آدم بزرگ ...

نمیتونن بدون جبهه‌گیری نظر بدن

نوشتن عروسی میریم بخاطر بچه‌هامون

نمی‌پذیرن ختم و عروسی جای بچه نیست

همونطور که جشن تولد و مهد کودک و ... جای آدم بزرگ نیست

والا حتی استخر هم سانس کودک ک بزرگسالش فرق میکنه، چه رسیده به مجالس کاملا بزرگسالانه

ملت بالای ۵۰۰ میلیون خرج میکنن که اینا بچه‌هاشون حال کنن

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

مراسم ختم ‌و ولیمه تو فامیل ما اقا و بانو دعوت میشن

ولی عروسی هامون تاحالا ندیدم اقا و بانو باشه

ما همچین رسمی داخلمون نیستش و هیچوقتم نمیشه چون اکثرا مهمه براشون که مهمون ها دلخور نشن یا شاید کسی جایی رو نداشته باشه بچش رو بذاره

تو مراسم ختم و ولیمه هم اصولا سن دار ها میرن که بچه ندارن کم سن تر ها هم اگه بچه دارن نمیرن یا یهو تک و توک با بچه شاید بیان که اصلا کسی ناراحت نمیشه چون شاید کسی رو نداشته که بچش رو بذارع پیشش

نمیتونن بدون جبهه‌گیری نظر بدن نوشتن عروسی میریم بخاطر بچه‌هامون نمی‌پذیرن ختم و عروسی جای بچه نیس ...

👌👌😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
روی کارت دعوت نمینویسن بچه ها نیان که. روی کارت دعوت قید میکنن فلانی و همسرش. فلانی و خونواده یعنی ب ...

آها ، خانواده دور من خودمم نمیرم وسط لباس هم یک کادو شلوار مجلسی می‌شینم با بچم یک گوشه  کنار صندلیم با بچم میرقصم فک کنم پس من آدم بی آزاری ام خخخخخ

2740
نمیتونن بدون جبهه‌گیری نظر بدن نوشتن عروسی میریم بخاطر بچه‌هامون نمی‌پذیرن ختم و عروسی جای بچه نیس ...

یه موردی که نظرم جلب میشه، نظرات کاربران روی مباحث هستش ..

خیلی ها اینجا مودبانه نظر دادند و گفتن میرن یا نمیرن و ..

ولی خیلی ها هم بی منطق بودند...به میزبان بد و بیراه گفتند و...

این مدل رفتار را ببینم، سبک زندگی اون خانم را حدس میزنم ...

مثل تاپیک هایی که میگن با شوهرم  دعوا دارم و فلان حرفم باعث شد همسرم برآشفته بشه  ...خب این مدل صحبت کردن خودشون هست تو زندگی شون که باعث میشه دعوا بشه...

وقتی یه خانم بدون ناراحتی و با منطق حرف میزنه، تو زندگیش در نزد همسرشم صاحب نظر و طرف مشورت قرار میگیره ... 

زنهای عصبی و بی منطق و فحاش حرفی برای گفتن ندارند و فقط دهان باز میکنن که نظری بدن ...

همونطور که حرفاشون و نظرات شون کم کم تو خانواده ش بی ارزش میشه ، اینجا هم همین شده ...

دقیقا مطابق امضاتون هست که گاهی فقط باید طرف ریجکت بشه بدون جواب و لایک و ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
یه موردی که نظرم جلب میشه، نظرات کاربران روی مباحث هستش .. خیلی ها اینجا مودبانه نظر دادند و گفتن م ...

دقیقا

خانم نوشته انگار باسن آسمون باز شده عروس و داماد افتادن پایین

بعد میگه من بچه مودب تربیت کردم و بچه‌م حرف گوش کنه

بابا تو خودت زن گنده‌ای حرف و سلیقه و نظر میزبان رو گوش نمیکنی، بعد میگی بچه‌م حرف گوش میکنه

خب اون بچه‌م زیر دست خودت تربیت شده دیگه

یا نوشتن مگه میخواد فیلم عروسیتون کجا اکران بشه

خب اگه قرار نیست فیلم ارزش داشته باشه، چرا فیلم‌برداری و عکاسی میکنیم

و اگر خاطرات مهم نیستن، چرا از اینکه بچه‌ی کوچیکتون دلش بگیره ناراحتن؟ طبق فرمایشات خودشون خاطرات اهمیتی ندارن که

خواهرشوهر من بی‌اجازه بچه‌ی بی‌ادب دوستش رو در کنار بچه‌ی بی‌ادب خودش آورد عروسیم

۸ سال گذشته، هنوز جاش درد میکنه

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
خب مگه غیر اینه ؟ همه اینجا بر حسب فرهنگ و نوع نگرش خانواده شون نظر میدن و بدیهی هستش 

خوب منم باتوجه ب نظری ک روی پست اون بنده خداریپ زدی گفتم شما حتما توی عروسی هاو جشن هاو مراسماتتون دیدین بچه هاتون شلوغن بااین تصمیم ک بچه نباید توی مراسمات باشه موافقین😄ب قول شماهمه اینجا برحسب نوع فرهنگشون نظرمیدن

واقعا درسته حرفت  حداقل اقوام درجه ۲ رو که میشه بدون بچه دعوت کرد  چون اقوام درجه یک ادم ...

نه من همرو گفتم بدون بچه 

هر کی خواست تشریف بیاره قدمش سر چشم ، منت میزاره 

هر کیم نخواست بیاد بهتر ، جمعیت کمتر بیشتر خوش میگذره

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          
اره دقیقا فک کن مادشوهرم چقد روانیه خونه عروس ها میره از قصد چایی میریزه رو فرش  خودشم فرشای م ...

خدا به داد برسه از دست این فامیلا.مامان من وسواس داره کمی بعد همه میدونن حساسه بدتر لج میکنن.مثلا کفشا رو رو موکت درمیارن.یبارم یکی بچشون بدونه دمپایی برد دستشویی بعد بچش همونطوری رو فرشا میدویید. مامانم چقدر اعصابش خورد شد تا فردا رو نشست همش ناراحت بود.از قصده همش

من روز عروسیم دختر ننر خواهر شوهرم. قهر کرده بود رفته بود پشت پرده قایم شده بود خدا شاهده قبل از برش کیک بود داماد 😏داشت نیم ساعت تو خیابون دنبالش می گشت و همه تو مراسم عروسی بودن جز داماد. فیلم بردار هم هی نق به من می زد. خدا شاهده موقع خداحافظی دوباره همون فیلم تکرار شد و بچه یه جای دیگه قایم شده بود تا با داییش بازی کنه 😡. مهمونا نصفشون بدون خداحافظی با داماد رفتن🥲. حالا من که حلال نمی کنم. اعتقاد به نیووردن بچه تو عروسی هم ندارم. ولی ولی کنترل بچه خیلی مهمه. ادم جایی می ره نباید بچشو رها کنه که باعث اذیت بقیه شه

2706