2737
2734
عنوان

دخترم هفت سالشه خیلیییی عصبی و بد اخلاق شده

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 41 پست
ببین دلیل پرخاشگری و عصبی بودنش چیه شاید از همینه که بچه هارو فراری داده عزیزم

نه از اینه که تحویلش نمی‌گیرم .دیشب موقع خواب که آروم بود گفت چرا هیچکس با من دوست نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهنمایی که بودم یه همکلاسی داشتم همینجوری بود محبت زیادی میکرد و این باعث میشد بچه ها ازش فاصله بگیرن اون بزرگ بود و تغییر براش سخت بود دختر شما کوچک هست و تغییرش بسیار راحته

سعی کن از یک مشاور کودک باتجربه کمک بگیری عزیزم قابل حله😍

ببرش پارک و شهربازی

تو ساختمونتون دوستی نداره؟با بچه های فامیل رابطش چجوریه؟

راهنمایی که بودم یه همکلاسی داشتم همینجوری بود محبت زیادی میکرد و این باعث میشد بچه ها ازش فاصله بگی ...

توساختمون نه .توکوچه هم همینه .یه دختر خواهر دارم با اون برعکسه محلش نمیده

2731
نه از اینه که تحویلش نمی‌گیرم .دیشب موقع خواب که آروم بود گفت چرا هیچکس با من دوست نمیشه

مدرسشو عوض کن بزارش دولتی که شلوغ تره 

غیرانتفاعیم زیاد خوب نیست 

هرچه دادم به اوحلالش باد

از روانشناس كودك كمك بگيريد

راه كارهاي زيادي هست

براي حل مشكلش

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
مدرسشو عوض کن بزارش دولتی که شلوغ تره  غیرانتفاعیم زیاد خوب نیست

بدترين اسيب براي بچه عاي اين رفتن مدرسع دولتي هست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
توساختمون نه .توکوچه هم همینه .یه دختر خواهر دارم با اون برعکسه محلش نمیده

بهش‌محبت کن و باهاش وقت بگذرون نزار احساس تنهایی کنه و به احساساتش اهمیت بده باهاش صحبت کن 

از یک‌ مشاور کودکم کمک بگیر ❤

2740

وای خیلی حس بدیه میبینی بچت اینجوری تنهامیمونه غصه میخوره 

پسرمن یه بارخونه دایی من دعوت بودیم پسرداییم همسن پسرمه تولدش بود اون فامیلای مامانش اومدن بهشون گفت دیگه باپسرمن بازی نکنن همشونو دورخودش جمع کرد نمیذاشت به این محل بدن رفت تو اتاق خیلی گریه کردبچم😢

منوباباش جفتمون تاوقتی اومدیم حرص خوردیم ولی بچن آدم نمیتونه چیزی بگه 

ولی دیگه خونشون نرفتم هیچوقتم اشکای پسرمویادم نمیره برااون شبو😓

خدای من!!!! دغدغه ی من زشتم و خوشگلترم از مادر ها به بچه ها منتقل شده!!!! خدا رحم کنه.....

تک فرزنده؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بدترين اسيب براي بچه عاي اين رفتن مدرسع دولتي هست

مدرسه دولتی خیلیم خوبه من خودم ودختر عمه هام مدرسه غیرانتفاعی بودیم از نظر علمی اون فامیلایی که مدرسه دولتی میرفتن اصلا هیچ فرقی بامانداشتن🫤تازشم پسر عمم و دوتا دختر دایی مدرسه دولتی بودن الان پزشکن دوتاشون تهران یکیشو سقز

هرچه دادم به اوحلالش باد
وای خیلی حس بدیه میبینی بچت اینجوری تنهامیمونه غصه میخوره  پسرمن یه بارخونه دایی من دعوت بودیم ...

من جای شما بودم بدون اینکه بقیه متوجه شن هدیهرش را میدادم و به بهانه ای میومدم بیرون بچه را میبردم جایی بهش خوش بگذره 

2706