2733
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43370 بازدید | 816 پست

یه چیزی هم من برام سوال شده 

مثلا میگن عید مال بچه هاست ...

در حالیکه عید اتفاقا مال آدم بزرگ هاست که بچه ها کیف میکنن به دلیل خرید لباس و نو شدن وسایلاشون...از تمیز کردن و مهمونی گرفتن و خرج کردن و نو شدن افکار و  ...دقیقا مال ادم بزرگاست ..

اما چون دل خودشون به عنوان ادم بزرگ گرفته است و افسردگی دارند یا غم دارند و .... میگن عید مال بچه هاست ...

در مورد عروسی هم همین را میگن تو این سایت ...

عروسی واقعا مال بچه هاست؟

خب وقتی مراسم دو تا ادم بزرگ هست، با لباس بالغانه و رقص های اونچنانی، چرا میگن عروسی مال بچه هاست؟ بازم به عید که چیزی عاید بچه میشه...عروسی نه بداموزی هم داره ..

یا مثلا مقایسه کنین با دعوت شدن بچه ما تولد دوستش ، ما هم  الزام داریم بریم؟ بچه ها با هم سن هاشون لذت بیشتری میبرن تا ما ...

حالا بچه ببریم یا نبریم مورد سوال من نیست ...

اساتید اگر مودبانه و بدون جبهه گیری جواب بدن ممنون میشم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

یه  عروسی موقع فامیل دور هست یا عروسی یه دوست هست زن و شوهر رو دعوت میکنن ،اینجوری میشه بچه رو پیش کسی گذاشت 

ولی اگر عروسی فامیل نزدیک باشه و همه فامیل دعوت باشن دیگه نمیشه بچه رو پیش کسی گذاشت من  اینجور فامیلای نزدیک رو که بخوان بدون بچه دعوت کنند بعدا تو مهمونیا بدون بچه هاشون دعوت میکنم یااگر بچه ندارند فقط خودشون  تکی دعوتشون میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه چیزی هم من برام سوال شده  مثلا میگن عید مال بچه هاست ... در حالیکه عید اتفاقا مال آدم بزرگ ...

عروسی عید مهمونی  و گردش های فامیلی برای کل خانوادست از قدیم یه فرصتی بوده که همه دور هم جمع شن و بچه و بزرگ هرکدوم سهم شادی خودشونو داشتن ولی الان شرایط تغییر کرده نه فقط برای بچه ها بلکه برای بزرگترا هم نیست فقط برای عروس و داماده و خانوادشونه من به شخصه چون اهل رقصیدن و خودنمایی نیستم فقط برای رفع تکلیف میرم عروسی زیاد دوست ندارم😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

حالا من خودم بچمو نمیبرم میذارم پیش مامانم اصلا به نظرم مجلس جای بچه نیست مامانم نباشه ناراحت نمیشم از نرفتنم و از میزبان طلبکار نمیشم که چرا خانم و آقا دعوت کرده.بچه باید تا یه سنی بازی کنه و پارک بره و با کوچولوهای همسن خودش وقت بگذرونه مجلس عروسی و عزا واسه چی بیاد چی متوجه میشه.اگه به خاطر موزیکش میگید بیاد خب توی خانه کودک و مهد و شهربازی موسیقی هست ببرید اونجا بپر بپر کنن شادی کنن.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
کاش تو عروسی منم بچه ها نیومده بودن گ.ه شده تو فیلم عروسیم اتفاقا خیلی رسم خوبیه 

منم بچه ها بخاطر پول ریختن رو سینم و دامنم ولی بازم دوستت ندارم نباشن طفلیا 

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

حالا چون هرکدوممون ۱۰تالچه داریم که نمیدونیم کجابزاریمشون دلیل نمیشه گندبزتیم به عروسی مردم 

بچه ها شر بی ادب رومخ اندبعضی هاهم که انکاربه بچه هاشون یک هفته غذاندادند بعداوردن عروسی اونجوری که بچه هاشون رفتارمیکنن

بعدم ب بچه هاتون یادبدین پولهاروکه جمع میکنن وسط رقص ازروزمین دستشون موند زیرپاشنه بلندمردم دگ عرنزنن

یه چیزی هم من برام سوال شده  مثلا میگن عید مال بچه هاست ... در حالیکه عید اتفاقا مال آدم بزرگ ...

استادنیستم ولی عیدکجاش مال بزرگاست همه ی ذوقش ولباس نو وعیدی گرفتنش مال بچه هاست,بخاطربچه هام نباشه یه دونه  قاشقم جابجانمیکنم ونمیخرم ,بچمم تنها تولدکسی نمیفرستم ,

عزیزم صاحب مجلس خودش میدونه کیو دعوت کنه کیو نکنه...

من خودم فقط خانم و اقا دلم میخواد دعوت کنم

دوستانیم که میگن اگ بچه مون رو دعوت نکنه ما نمیریم ، خیلی شعورشون کمه چون که اون احترامی که طرف گزاشته و دعوت کرده رو درنظر نمیگیرن

من خوشم نمیاد بچه ای تو عروسی باشه فقط خرابکاری میکنن و این نظر شخصی منه  مخالفا ریپ نزنن

هرکی مراقب بچه اش باشه گند هم نمیخوره به مراسم اون بنده خدایی که وجودش استرس و یه عالمه پول خرج کرده. 

خودم تو مراسم عروسی دیدم یه بچه ای تمام بستنی ها رو از روی میزها جمع میکرد و کسی چیزی میگفت جیغ میکشید و مادرشم انگار از لباس جاریش ناراحت بود یه طرف نشسته بود و اخم کرده بود .. البته بغل دستیش اینو گفت.

بعد که مهماندار تالار بهش گفتن بچه شو جمع کنه برگشت به مهمونا گفت نترسید بستنی نخورید تلف نمیشید... اصلا بحث بستنی نبود... شاید بگید یه مورد بوده..‌ بلاخره تو هر مراسمی یه دونه کافیه .

اما قبول دارم که نمیشه بچه رو جایی گذاشت و رفت عروسی .. بنابراین یکم زحمت بدیم به خودمون و مراقب بچه هامون باشیم همه چی حله و هر دو طرف راضی میشن هم مهمان و هم میزبان...

کم کاری در تربیت فرزند رو هم با چندتا جمله روانشناسی زرد توجیه نکنیم ... 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘

طرف کلی پول خرج میکنه یک شب خوب داشته باشه ن اینکه بچه ها بریزن خرابش کنن بچه هاتونو ببرید خانه بازی انقدر به فکرشون هستین 

اکثر کسایی ک گارد گرفتن مادر همون بچه هایی هستن ک نمیشه جمعشون کرد بچرو ول میکنن چند ساعت آسایش داشته باشن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2706