2737
2739
همین که میگن دست برادر و باباش هم تو قضیه بوده میگم پسر حداقل میگفت با جسد دختر بیچاره چیکار کرده

اره حداقل وقتی فهمید داره می‌ره پای چوبه دار ‌‌قبل اعدام می‌گفت ..حقیقت رو باید میگفت

بودی شهر رو چراغونی میکردم
فکر کنم میخواست ماجرا رو طول بده در کل جسدی در کار نبود

معلوم نشد اخرش ولی خانواده ارمان میدونه ماجرارو هرچی هست 

جسد و هم یا تو زباله های بیمارستانی معدوم کردن یا دادن حیوون خورده یا جایی اتیش زدن ک هیچ اثری ازش نمونه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من میگم شاید خبر نداشته واقعا اگه داشت ک میگفت و خودشو نجات میداد ن ک ب قیمت جونش تموم شه و ب اع ...

نگفت   چون    والدینش احتمالا   توی   نابود کردن  جنازه دست  داشتن😬سکوت کرد  و سپر  بلا شد

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2728
معلوم نشد اخرش ولی خانواده ارمان میدونه ماجرارو هرچی هست  جسد و هم یا تو زباله های بیمارستانی ...

یا با   اسید...

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

چیزی که باعث اعدام شد دو تا موضوع بود یکی نگفتن سرنوشت جسد ، یکی هم بلواهایی که سر خانواده دختر دراوردن ، هر از گاهی یه چیزی میگفتن اونا رو بدتر عصبانی می کردن مثلا نمیدونم فلان کشور دیده شده ، فلان اخلاق رو داشته ، بعد حرف از پول زدن و چند تا کله گنده و معروف رو انداختن وسط مثل بازیگرا و سلبریتی ها و فلان خبرنگار و ... یعنی عملا خانواده دختر رو تحت فشار رسانه تحقیر کردن در حالی که کسی خبر نداشت اصلا و مثل خیلی از پرونده های قتل داشت مسیرش رو می رفت

عجب 
کسیم بوده که به بچه هفت هشت ساله تجاوز کرده و کشته و تیکه تیکش کرده. دادگاه میخواست حکم چند سال زندا ...

با مادره چیکار کردن؟ یعنی قاضی کووووور بوده که به طرف تجاوز شده، کشته شده، مثله شده، حالا با چند سال زندان خواسته سروته قضیه رو هم بیاره؟؟درسته بپه‌بوده ولی انسان که‌بوده، احتمالا گفته اینا گاگولن هیچی حالیشون نیست چندسال زندان میبرم بعدم عصبانتیشون میخوابه رضایت میدن

شایدم پولی‌ چیزی گرفته

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740
نمیتونست چون هم دستش پدرش و برادرش بودن البته شکم اینو میگه نمیخواست اونارو هم بکشه تو ماجرا  ...

داداشه  که اون زمان کودک  بوده !     پدرش  احیانا  دست داشته😬

فقط اعدام 

من معتقدم قتل عمد باااااید اعدام باشه جوابش تا ملت فک نکنن میتونن ادم بکشن بعدشم با پول و گریه و زاری راست راست بگردن براخودشون

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
نههه خیلی لجباز بود باید اعتراف میکرد جنازه رو چیکار کرده بخاطر همین نمیبخشیدم شاید اگه میگف میبخشید ...

خب همون اول که گفت تیکه تیکه کرده انداخته سطل اشغال 😓😓

پناه بر خدا دیگه اشغالا رو بردن خدا می‌دونه کجا ریختن دیگه قابل پیدا کردن نبوده 

الهی که خدا همه ی دختر پسرامونو در پناه خودش حفظ کنه 

2706