2737
2739
عنوان

یه ایسگا بدی شدم شوک بدی باهامه

101 بازدید | 15 پست

گفت میخاد بره سربازی نمیدونم چم شد فق حس از دست دادن گرفتم نمیتونم اروم کنم خودمو بعد یک.هفته گفت نمیره و کنسل شده 

حالم هنوز خوب نشده هنوز میترسم نکنه این ماه بره به من الکی بگه چون سابقه داشته چون حال من بد نشه اینجور بپچونه میترسم خیلی حس بدیه یک.ماه این حس باهامه

هرجا اسم سربازی سرباز میاد گریم میگیره

میدونم برای رفتن به سربازی نیست که گریه میکنم ولی حس میکنم از دستش میدم گریم میگیره 

بی دلیل با خودشم میجنگم اصلا کاری نمیکنه اتفاقا خیلی باهام نرم شده همین که ارومه مهربونه خیلی میترسم نکنه میخاد بره اینجور میکنه

دیگ خسته شدم از این حس اسم سربازی رفتن تیک پیدا کردم

چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ترس از دست دادنش مبارزه کن  چقدر بی اعتماد ب نفس

نمیشه بابا 18 ساعتشو خوبم اوکیم

شب که میشه انگار همه فکرام میاد توسرم

من از اینک بره مشکلی ندارم اصلا اون حس باهامه وگرنه قبلا حتی عزیز ترین کسم رفت اینجور نبودم

نمیدونم چیشده بهم البته فشار زیادی رومه انگار از این سوراخه زده بیرون

2731
😂😐چیکارمه خواهر رفیق فابمه فابی که جزو خانواده شده بعد 5 سال 

خب سوال کردم خواهر آرام باش😂

خوشبحالت منم دوست داشتم ی فاب پسر داشتم با اینکه تا جالا دوست پسر نداشتم چون میترسم از اون روزی ک رها بشم ولی فاب پسر خوبه

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا
خب سوال کردم خواهر آرام باش😂 خوشبحالت منم دوست داشتم ی فاب پسر داشتم با اینکه تا جالا دوست پسر ندا ...

من ترس از دست دادن دارم و تجربه کردم بعد 2 سال خوب شدم نمیخام دوباره اون سختیارو بکشم

2738
من ترس از دست دادن دارم و تجربه کردم بعد 2 سال خوب شدم نمیخام دوباره اون سختیارو بکشم

هعی چی بگم متاسفم که تو توی کشوری به اسم ایران دختر به دنیا اومدی که بدترین ضربه ها رو دخترا میخورن

دقیقا اسیب پذیر ترین قشز جامعه ایران دختران

ولی باز خدا رو شکر کن یه دوست صمیمی پسر داری

چون ما دخترا ک دوستای صمیمون دخترا هستن بیشترین ضربه رو از دخترا میخوریم پسرا واسه رفیق بودن با معرفت ترن من دوست داشتم رفیق پسر داشتم ولی به هیچکس نمیتونم اعتماد کنم

ولی باز خدا رو شکر کن یه دوست صمیمی پسر داری چون ما دخترا ک دوستای صمیمون دخترا هستن بیشترین ضربه ر ...

اره دخترا بیشتر ظربه میزنن سخت ترم میزنن

اره نمیگم کلا اعتماد نکنن ولی دقت کن و بعد اعتماد کن

2706