2737
2739
چیشده گلم

همین که میگن دست برادر و باباش هم تو قضیه بوده میگم پسر حداقل میگفت با جسد دختر بیچاره چیکار کرده

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

واقعا امیدوارم هیچ مادری این رو تجربه نکنه خیلی سخته اون عوضی هاپولدارن فکرمیکنن باپول میتونن همه روبخرن امیدوارم مادرغزاله نبخشه تااین پولدارابفهمن نمیتونن هرغلطی دلشون خواست بکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی راجب به پروندش و ماجراش خوندم  اول که اعتراف کرد اره کشتم بعد گفت ن نکشتم وکیلش گفته ب ...

فکر کنم میخواست ماجرا رو طول بده در کل جسدی در کار نبود

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2731
اگه زنده بود که نمیزاشتن پسرشون اعدام بشه

نتونستن ثابت کنن ..چند گفتن ماغزاله رو تو دبی دیدیم که ویلچری شده ..‌.اینم پروندش‌ مث شهلا جاهد مبهم بود ...

بودی شهر رو چراغونی میکردم
بله حتی میگن کسایی که مامور گشتن بودن تفنگ رو تو جیب خانم دیدن ولی چیزی نگفتن. بچش هفت سالش بوده هفت ...

خدا نکنه هیچ وقت یه همچین اتفاقی برای کسی بیفته

خدا نکنه هیچ وقت یه همچین اتفاقی برای کسی بیفته

واقعا دردناکه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
نتونستن ثابت کنن ..چند گفتن ماغزاله رو تو دبی دیدیم که ویلچری شده ..‌.اینم پروندش‌ مث شهلا جاهد مبهم ...

به نظرم دروغ میگفتم جسد رو نیست و نابود کردن اینها رو میگفتن که بتونن رضایت بگیرن 

2706