2733
2739
عنوان

اگر کسی زمستون 97، هشتصدهزارتومن کادوی عروسی داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 10209 بازدید | 395 پست

سال ۹۶ طلا گرمی ۱۱۰ هزار تومن بود و مظنه ۶۰۰ هزار تومن 

و سال ۹۷ مظنه شد ۹۲۰ هزار تومن 

و همش در حال رشد بود اون سال تا الان

مظنه یعنی ۴.۶۷ گرم

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
سکه یه گرمی اون‌موفع بوده ۹۰۰ تومن ،ایشون ۸۰۰ دادن یعنی صدتومن کمتر  مهر ۱۴۰۲ سکه یه گرمی شده ...

سکه یه گرمی ۶ میلیون نیست که

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عروسی گرفتم ۴مدل شامم دادم ۱تومن داد یکی از اقوام بعد خودشوت چندسال قبلش عروسی گرفته بود ۲.۵ داده ...

اوه اوه 😄😄 من که تصمیم گرفتم اگر ازدواج کنم فقط یه مهمونی کوچیک بگیرم ،اصلا این کادو دادنا سخته و داستان دار

2731
طلا داده که قیمتش بود ۸۰۰؟ یا پول داده ؟

نه پول دادن 

سکه گرمی اونموقع بوده ۹۰۰ ،ایشون ۸۰۰ دادن 

سکه‌گرمی مهر ۱۴۰۲ شده ۶ میلیون 

ما شام دادیم اونا عروسی نگرفتن

سال ۹۶ طلا گرمی ۱۱۰ هزار تومن بود و مظنه ۶۰۰ هزار تومن  و سال ۹۷ مظنه شد ۹۲۰ هزار تومن  ...

در کل یکم توقع شون بالاست چون موقع ارزش پول بیشتر بود ولی الان پول ارزشش رو از دست داده و قدرت خرید به تورم ها خیلی کم شده

۱ و نیم بد نبوده اگه وضعتون متوسطه

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
اوه اوه 😄😄 من که تصمیم گرفتم اگر ازدواج کنم فقط یه مهمونی کوچیک بگیرم ،اصلا این کادو دادنا سخته و ...

بخدا ۸ نفر اومدن نوشجونشون من خودم‌خواستم عروسی بگیرم ولی اخه ۵۰۰ اوردن😂😂😂

2740
بخدا ۸ نفر اومدن نوشجونشون من خودم‌خواستم عروسی بگیرم ولی اخه ۵۰۰ اوردن😂😂😂

وای 😐😐خدایی چجوری روشون میشه ،ماهم از این مهمونا داشتیم ،متاسفانه پدر بزرگم به خواهرم همون سال ۱۲۰ هزارتومن داد ،این فامیلمون که نزدیکم نی ۸۰۰ تومن

واقعا خیلی بده این کادوها.خواهرشوهر من دوتا ربع سکه داد.سال ۹۵.اون زمان دونه ای دویست هزار بود.حالا واسه دخترش باید جبران کنیم و واقعا سخته.

من سال نودو چهار حقوقم یه ملیون وصد بود،دوتا سکه تمام میخریدم،اما الان باید نود میلیون حقوق بگیرم که بتونم دو تا سکه بخرم!!

نه پول دادن  سکه گرمی اونموقع بوده ۹۰۰ ،ایشون ۸۰۰ دادن  سکه‌گرمی مهر ۱۴۰۲ شده ۶ میلیون&n ...

۸۰۰ تومن هم اون زمان پول خوبی دادن ، 

ولی این زمان که همه چی یهووی رفت بالا ، نمیشه واقعا حساب اون زمان رو با این زمان یکی کرد  

ولی درمجموع به نظرم شما یکم  کم دادید، 

یعنی روی پولشون ۷۰۰ تومن گذاشتین فقط .

از یه طرف هم کار اونها بد بوده که غیر مستقیم گفتن ، کم پول دادین   

2706