2733
2734
عنوان

اگر کسی زمستون 97، هشتصدهزارتومن کادوی عروسی داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 10211 بازدید | 395 پست
واقعا ۲تومنه دیگه دلیلی نداره بدید.میخواستن عروسی بگیرن. خواهرشوهر آشغال منم اول گفت عروسی نمیگیرم. ...

عهههه اینا هم انگار میخوان همینکارو بکنن ،تازگیا گفتن شایذم عروسی بگیرن 

واقعا دوتا کادو دادین؟

کادو سنگین گرفتن اینجاش بده  ممکنه دو یک ماه دو سه تا عروسی باشه طرف از کجا بیاره کادو بده سم ...

چه خوب که تعیین میشه ،اونسال این کادو اونقدر هم سنگین نبود ،من خودم ربع سکه خریدم ۱۵۰۰ شد و ۲۰۰ تومنم شادباش دادم ،کادوی خوبی محسوب میشد ،آبروی مارو هم خریدن ولی الان قدرت خرید با اون سال متفاوته ،کاش اینو درک کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عهههه اینا هم انگار میخوان همینکارو بکنن ،تازگیا گفتن شایذم عروسی بگیرن  واقعا دوتا کادو دادین ...

غریبه‌ها ندادن دیگه ولی ماها که فامیل نزدیک بودیم همه بهشون دادیم.عوضیا

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
2742