2733
2734
خدا برای هیچکس نیاره یکی از عزیزام کبدش مشکل داشته و متاسفانه گفتن درمان نداره و فوت شد با رفتنش انگ ...

اخی خدا برای کسی نخواد منم خدا رحم کرد گفتن پنج جلسه شیمی میرم که جاش بسوزه همین یکم نقاهتش سختمه فقط اومدم بپرسم ولی بعضیا راحت دل میشکنن میگن خودتو ناقص کردی انگار کسی دلش میخواد زیر تیغ جراحی الکی بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ته دلم از خدا میخوام سایه به سایه ات کنارت باشع دستت تو دست خدا وقتی خدا کنارت باشه از هر مسیری م ...

الهی خدا دلتو شاد کنه همین که سلامتی خدارو شکر کن سلامتی یعنی تمام دلخوشی من چند ماهه اینقدر درد کشیدم که حد نداره از دعاتون ممنونم

اخی خدا برای کسی نخواد منم خدا رحم کرد گفتن پنج جلسه شیمی میرم که جاش بسوزه همین یکم نقاهتش سختمه فق ...

ترو خدا به دل نگیر 

بزار هر کس هرچی میگه بگه هیچکس از دل خوشش نیست مریض یا مشکلی براش پیش بیاد واقعا سخته زخم زبون درکت میکنم ولی تو به خدا خودت قول بده قوی باشی اونم دستت بگیره دلتم چرکین نکن از این ادما شاید یکی عقلش در حد همین حرف زدنش باشه 

2731
استارتر فرزندداری؟

نه من پنج ساله ازدواج کردم ما از قبل نمیتونستیم چون زوج مینور بودیم قصد بچه دار هم نداشتم وگرنه یه سونو رفته بودم زودتر میفهمیدم وپیشروی نمیکرد خب قسمتم بوده شکر بازم

ترو خدا به دل نگیر  بزار هر کس هرچی میگه بگه هیچکس از دل خوشش نیست مریض یا مشکلی براش پیش بیاد ...

نه دیگه هیچی برام مهم نیست قبلا سرهرچی حرص میخورذم شد توده دیگه مهم نیست هیچیییی

الهی خدا دلتو شاد کنه همین که سلامتی خدارو شکر کن سلامتی یعنی تمام دلخوشی من چند ماهه اینقدر درد کشی ...

دلم خیلی گرفته خیلی 

از خدا گله دارم بخدا فقط به خاطر بچه هام زنده ام و زندگی میکنم تو زندگیم خیلی بهم ظلم شده خیلی 

2740
دلم خیلی گرفته خیلی  از خدا گله دارم بخدا فقط به خاطر بچه هام زنده ام و زندگی میکنم تو زندگیم ...

عزیزم غصه نخور خدا بزرگه  خدا کمک میکنه ازش بخواه منم دعات میکنم

توده داشتم بدخیم بود متاسفانه باید بعدشم برم شیمی درمانی🥲

انشالله سلامتی باشه همیشه چیزی نمونده یه هفته دیگه استراحت کن بعدشم زیاد خم و راست و چیزای سنگین بلند نکن 

نه دیگه هیچی برام مهم نیست قبلا سرهرچی حرص میخورذم شد توده دیگه مهم نیست هیچیییی

خدای تو هم بزرگه 

من انقد از زندگی سیرشدم که نگو ادما کاری کردن که سیر بشم از زندگی 

راستی شوهرت هوات داره خانواده ات چی ؟

2706