2737
2734

من الان رفیق پسرمو مجبور کردم دسته گل بخره از دوست دخترش خاستگاری کنه , باهاش حرف زدم ترس از تعهد اش کنار بگذاره 

کلی هم راهکار میدم چطوری باهاش رفتار کنه 

چون ۹۹ درصدشون مث رفیق نمیبینن! و جنبه شو ندارن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چون ما دخترا میتونیم ولی پسرا نمیتونن بی منظور دوست باشن.کلی مصاحبه دیدم از پسرا که گفتن دنبال موقعی ...

پسرای خیلیا شون از نظر جنبه و اینکه چطوری الویت بندی کنند

که روابط عاطفی از رفاقت و دوستی جدا باشه

اطلاعی ندارند

میدونی منم فکر میکردم میشه دقیقا مثل تو بدون چشم داشت اتفاقا به بهبود رابطشون کمک میکردم ولی بعد دو سال عادی حرف زدنمون بهم پیشنهاد داد منم واقعا عصبانی شدم و بلاک کردم

منم یه رفیق پسر داشتم و اون می دونست که من پارتنر دارم و اتفاقا هر وقت هم که با پارتنرم بحثمون میشد ، این رفیقمدبه من کلی راهکار میداد ک چجوری رفتار کنم و چی بگم و اینا...خلاصه بحثم با پارتنرم تمومی نداشت و واقعا دیگه خسته شده بودم از اخلاقش و کات کردیم...یه روز ک از کل دنیا بریده بودم پیام دادم به این رفیقم ک کات کردم 

اما اون بعد چند روز بهم گفت که از اولش بهم علاقه داشته☹️ 

گفت چطور اینو نفهمیدی؟ چطور منو نادیده می‌گرفتی و همش از اون پسره برام تعریف میکردی؟

میدونی منم فکر میکردم میشه دقیقا مثل تو بدون چشم داشت اتفاقا به بهبود رابطشون کمک میکردم ولی بعد دو ...

من الان انقدر خوشحالم کار و روابط شون پیشرفت کنه

انگار من‌ زاییده امشون😂😭

در کل اوناهم متقابل همین طور هستند

2706