2737
2739
عنوان

رصد شدن گوشی

137 بازدید | 3 پست

بچها دوستم چون تو سپاه و بسیجه میگه ی مدتی گوشیم رصد میشه بعد من حواسم نبود راجب ی کار خیلی شخصیم که تو دادگاهه و کسی نباید بدونه ویس دادم تعریف کردم

یعنی ممکنه بفهمن واسم دردسر بشه؟

خوب ویستو پاک کن بیخیال حساس نشو به تو آخه چیکار دارن

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما بیاین تو کاربریم ص ۶ تاپیک پایینیا رو گزارش بزنین لایکم کنید براتون حمد میخونم توروخدا شوهرم خدایی نکرده ببینه بدبخت میشم اومده سر گوشیم امروز. مجوز درج لینک ندارم وگرنه لینک میذاشتم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731