2737
2734
عنوان

کی میگه پسرا نباید رفیق دختر داشته باشند؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 27 پست

اولش داداش داداشه ولی بعدش میشه عشقم عشقم 

نگاها ب مرور فرق میکنه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه رفیق پسر داشتم و اون می دونست که من پارتنر دارم و اتفاقا هر وقت هم که با پارتنرم بحثمون میشد ...

بنظرم اگه صادق باشن با احساساتشون چه اینجا چه بقیه روابط اتون مشکل های این شکلی پیش نمیاد

2742
من الان انقدر خوشحالم کار و روابط شون پیشرفت کنه انگار من‌ زاییده امشون😂😭 در کل اوناهم متقا ...

دقیقا ما هم همینطور بودیم حس جالبیه ولی از اون موقع فقط با دخترا اینجوریم دیگه با پسری رفیق نشدم

هول نمیشه گفت چون‌ آدم ها اوصلا زياد باهم باشن بهم دیگه عادت میکنن 

چارچوپ داشته باشین 

و وابسته هرکسی نشین

مگه‌کمبود محبت دارین که باهاتون سلام‌ کردن وابسته شین

میدونی منم فکر میکردم میشه دقیقا مثل تو بدون چشم داشت اتفاقا به بهبود رابطشون کمک میکردم ولی بعد دو ...

وای دقیقا واس منم دقیقا چند روز بعد از اینکه فهمید با پارتنرم کات کردم یه شب بهم پیام داد که من از اولش بهت علاقه داشتم چطور نفهمیدی؟ 🙁 اما من به عنوان یه رفیق بهش اعتماد. کرده بودم:)

این دسته آدم ها چارچوب و مرز ندارن که این طوری میشه

و شاید پسرع نگاهش فرق کنه ب  مرور بگه یهو ک نمیخوره آدمو 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2740
دقیقا ما هم همینطور بودیم حس جالبیه ولی از اون موقع فقط با دخترا اینجوریم دیگه با پسری رفیق نشدم

در کل من از داشته نشون خوشحالم

مخصوصا که من تک فرزندم و خواهر و برادر ندارم

بنظرم اگه صادق باشن با احساساتشون چه اینجا چه بقیه روابط اتون مشکل های این شکلی پیش نمیاد

منو آبجی صدا میزد آخه😂😂😂 بعد گفت بهت علاقه داشتم و اینا...اصلا شوک شده بودم و ازش بدم اومد 

ثبات اخلاقی ندارن پس!

پسرا همشون  همینن فقط قیافشون فرق میکنه

در کل من از داشته نشون خوشحالم مخصوصا که من تک فرزندم و خواهر و برادر ندارم

همه افرادی که در جریان رابطه رفاقتی جنس مخالفشون بودم اوایل راضی ولی بعد مدتی به شدت پشیمون شدن امیدوارم شما استثنا باشی الان همه دارن تو نظرات از این که این رابطه نتونسته همونطور پاک و رفاقتی بمونه میگن و شما مقاومت میکنی که نه اونا ادم های درستی نبودن و رفیق پسر من آدم درستیه امیدوارم همینطور باشه  ولی وقتی دو سال طرف مقابل من تونسته کنترل کنه و پاک صحبت کنه این یعنی چارچوب داشته هول نبوده و... ولی در نهایت مقاومت تموم شده و من خودم که فک میکردم به رابطشون کمک میکنم در نهایت دیدم که باعث ضربه شدم بیشتر تا کمک 

موفق باشید