2737
2734
عنوان

کیا عروسی نداشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 85 پست
مثلا حرفایی که همه بعد عروسیا میزنن یا جدیدا گناهایی که میشه یا مثلا دعواهای زیادی که میشه...

بستگی به خود ادم داره الان خلیا عروسی مذهبی میگیرن ودف میارن 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
منم هیچوقت احساس نکردم شوهر دارم   با اینکه ۱۴ ساله ازدواج کردم ، ولی انگار ازدواج نکردم...

وای توام اینجوری واقعا چرا من اصلا حس متاهلی ندارم خیلی بده انگار ازدواجت رسمی نمیشه فرمالیتس 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همش فکر میکنم بالاخره عروس میشم خیلی بده

اره ولی سعی کن بهش فکر نکنی که اذیت نشی

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2728

شما باید میگرفتی چون برات مهم بوده

من شخصا همیشه برا خودم مسخره بود و معیارای خودمو داشتم نگرفتم عین خیالمم نبود

اما کسایی که براتون مهمه به ما گوش ندین... شده قرضم کنید عروسی بگیرین ... 

اینکه عروسی نگیر خونه بخر... اثاث نداری اثاث بخر ... پولتو فلان جا سرمایه گزاری کن

همش حرف مفته

رویاتو زندگی کن ❤️🙏

آره ولی حتی الانم هیچکسو ندارم حتی بچمو نگه داره دوطرف با ما نیستن 

الهی قربونت برم من 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
بازم به خاطر موارد دیگه ای که گفتم خوشم نمیاد و اصلا تاکید میکنم اصلا پشیمون نیستم

خوشبخت باشی گلم من اونقد قوی نیستم تازه بعضی شبا حتی خواب عروسیمو میبینم😂😂😂

2738

من نداشتم به خواست خودم،،از عروسی گرفتن و مراسم گرفتن خوشم نمیومد و نمیاد همچنان خیلی سال هم هست که می گذره از تصمیمم.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
وای توام اینجوری واقعا چرا من اصلا حس متاهلی ندارم خیلی بده انگار ازدواجت رسمی نمیشه فرمالیتس 😑😑😑

شمارو نمیدونم

ولی ما بینمون هیچ عشقی وجود نداره

زندگی خواهر و برادری داریم تا زن و شوهری

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔

منم مادرشوهرم کلی بامبول سرمون دراورد و فرستادم ماه عسل و حسرت لباس عروس و رقص و تالار و این حرفا به دلم موند مراسم عروسیم ک دعوت میشم از اول تا اخرش بغض میکنم آخر سرم میرم یه گوشه خلوت گریه میکنم 🙂 

شمارو نمیدونم ولی ما بینمون هیچ عشقی وجود نداره زندگی خواهر و برادری داریم تا زن و شوهری

ن خداروشکر ماهمو دوس داریم بدون هم حتی یه شبم نمیتونیم ولی انگار دوس پسر دوس دختریم انگار متاهل نیستیم😁

منم مادرشوهرم کلی بامبول سرمون دراورد و فرستادم ماه عسل و حسرت لباس عروس و رقص و تالار و این حرفا به ...

منم اینطورم ظاهرمو حفظ میکنم ولی از درون کوه غم دارم میگم خدایا آخه چرا من نباید اینکارارو میکردم

2706