2733
2739
عنوان

کیا عروسی نداشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من نمیخواست بگیره خانوادشم اصرار اصرار ک بیا برو مسافرت من گوش نکردم مجبور شد عروسی بگیره الانم به شدت راضیم ک گرفتم

یه جشن کوچیکم ک شده باید گرفته بشه تا حسرتش رو دل کسی نمونه

"و فراموشی کیمیاست...🦋"
2731

منم نداشتم هیچ مراسمی نه فقط عروسی  حسرتش به دلم نیس اگه بود خوب بود ولی الان انقدر درگیر چیزای مهم تر هستم که میگم کاش دغدغه م همین عروسی نگرفتن بود

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2738

من مراسم نمیخوام بگیرم ولی عکس حتما میگیرم

اگر سنت کمه هنوز دیر نشده الان لباس بپوشید عکس بگیرید دوباره ده سال دیگه حسرت محوری بگی کاش ده سال پیش کرده بودم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

بنظرم لباس عروس یه دختربایدبپوشه یباردیگه...ولی اینکه عروسی روکجابگیرن و چجوری و تعدادمهمون بستگی به شرایط هرکسی داره...ولی درکل من دورو اطرافم هم عروسی خیلی لاکچری و عروسی معمولی و عروسی خیلی معمولی دیدم که باگذشت سالها کسی هیچ موقع تعریف نمیکنه ک عروسی فلای خیییلی لاکچری بوده عروسی فلانی معمولی...تعریف کردن و بد گفتن فقط برای همون روز عروسی و فردای عروسیه تمااام بعداون عروس دامادمی مونن و کلی بدهی و قسط که سر عروسی براشون مونده

من نداشتم ،چون خانواده شوهرم اجازه ندادن ، نزدیک عروسی همه چی رو کنسل کردن  همیشه حسرتش به دلم ...

پس منو درک میکنی خیلی بده

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
۹ ساله ازدواج کردم هیچ مراسمی نداشتم☹️

برای منم هیچ مراسمی نگرفتن و هیچیییی نخریدن

همه دخترا با لباس سفید عروس میرن خونه خودشون ، من با لباس سیاه و با دل پر از غصه رفتم خونه خودم....💔

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
2706