2733
2739
عنوان

کیا عروسی نداشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 85 پست
برای منم هیچ مراسمی نگرفتن و هیچیییی نخریدن همه دخترا با لباس سفید عروس میرن خونه خودشون ، من با لب ...

خیلی سخته 

من خانوادم مخالف بودن نتونستیم مراسم بگیریم شوهرم پول نداشت 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
خوب کردی  منکه از عروسی بدم میاد اصن دلم نمیخواد عروسی بگیرم

یه ارزوی برا دختر مگه میشه بدت بیاد چقد توبچگی خاله بازی میکردیم یادمه من همش عروس بودم 😄

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چی بگم که یک هفته مونده به عروسیم مامان بزرگم فوت شد بماند که چقدر ضرر کردیم و بعد فوتش عمه هام ی ...

بازم خوبه من حتی یک عکس ندارم

نمیشه گلم ۹ساله که نشده

خب یبار تو سالگرد ازدواجتون ی جشن کوچک بگیر لباس عروس بپوش عکس بگیر اتلیه برو ..دلم اروم بگیره

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
دیر نشده الان لباس بپدش برو ارایشگاه و اتلیه. عروسی فقط همیناش خوبه. من مهمونیش رو دوست ندارم از بس ...

آره‌واقعا دوس دارم

شوهر من نمیخواست بگیره خانوادشم اصرار اصرار ک بیا برو مسافرت من گوش نکردم مجبور شد عروسی بگیره الانم ...

موافقم شما عاقل بودی 

2740
خب میخوای چیکار کنی؟همینجوری فکرکنی بهش؟

دست خودم نیس قبل عید عروسی خواهر زادم بود داغون شدم انگار دنیا روسرم آوار شده 

برای منم هیچ مراسمی نگرفتن و هیچیییی نخریدن همه دخترا با لباس سفید عروس میرن خونه خودشون ، من با لب ...

من همش حس میکنم مجردم وقتی ازرسوم‌میگن من ساکتم میگم من که نداشتم آخه چی بگم 

خب یبار تو سالگرد ازدواجتون ی جشن کوچک بگیر لباس عروس بپوش عکس بگیر اتلیه برو ..دلم اروم بگیره

آره ولی حتی الانم هیچکسو ندارم حتی بچمو نگه داره دوطرف با ما نیستن 

من همش حس میکنم مجردم وقتی ازرسوم‌میگن من ساکتم میگم من که نداشتم آخه چی بگم 

منم هیچوقت احساس نکردم شوهر دارم  با اینکه ۱۴ ساله ازدواج کردم ، ولی انگار ازدواج نکردم...

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
2706