2733
2734
عنوان

دلیل مثبت بچه آوردنتون چی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا باید تو همین مملکت بچهاتو زیادتر کنی چون هیج جا صمیمیت ایران و ایرانیو نداره

ای بابا نونشو کی بده پس الان برادر من یه بچه داره وقتی ایران بود میگفت یه دونه کافیه حالا که رفته انگلیس میگه اینجا اینقدر همه بچه دارن ادم تشویق میشه تازه اینقدر تسهیلات میدن که میگه ما حتما سه تا بچه میاریم 

چرا دومی رو نمیاری؟

دونه دونه بخوام بگم زیاده ولی در کل بی معنی ترین کار ممکنه اینکه کسی رو وارد این جهان کنی که قبلیش سرگرم بشه یا از تنهایی دربیاد یا توی پیری بیاد کمکت کنه.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2728
ای بابا نونشو کی بده پس الان برادر من یه بچه داره وقتی ایران بود میگفت یه دونه کافیه حالا که رفته ان ...

نونشو که خدا میرسونه منم چهارتا دسته گل تو همین مملکت اوردم خدارو شکر رزقو روزیشون با خودشون اومد

دونه دونه بخوام بگم زیاده ولی در کل بی معنی ترین کار ممکنه اینکه کسی رو وارد این جهان کنی که قبلیش س ...

تو پیری تکلیفمون چیه؟ کی باهامون حرف بزنه آلزایمر نگیریم؟ کی وقتی نمی تونیم راه بریم ببردمون بیرون هوا بخوریم؟ اگر پول کافی برای پرستار نداشتیم🥹

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2740
تو پیری تکلیفمون چیه؟ کی باهامون حرف بزنه آلزایمر نگیریم؟ کی وقتی نمی تونیم راه بریم ببردمون بیرون ه ...

چرا باید یکیو بیاریم که مجبور باشه کارای ما رو بکنه؟ 

ایو خودخواهی نیست؟ 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید یکیو بیاریم که مجبور باشه کارای ما رو بکنه؟  ایو خودخواهی نیست؟

چرا ازدواج می کنیم که تنها نباشیم و همدم داشته باشیم این خودخواهی نیست؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
اتفاقا باید تو همین مملکت بچهاتو زیادتر کنی چون هیج جا صمیمیت ایران و ایرانیو نداره

آخه بین ایران و ایرانی چه صمیمیتی هست؟

همش دخالت  تنگ نظر ی حسادت  تو ایران اکثرا هیشکی چشم نداره طرف یه زندگی معمولی داشته باشه حتی  بی فرهنگ ترین  و ترسناک ترین ادمارو داریم تو ایران یکم چشماتو بازکن عزیزم جامعه رو ببین (شما احتمالا ریش از حد خوشبین و خوشخیالی)  هرکی آینده بچشو میخاد باید از ایران ببرتش بیرون

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین
تو پیری تکلیفمون چیه؟ کی باهامون حرف بزنه آلزایمر نگیریم؟ کی وقتی نمی تونیم راه بریم ببردمون بیرون ه ...

خوب الان بیمه ای  پس اندازی داشته باش برا اون موقع 

در بدترین حالت خانه سالمنداندهم جای بدی نیست اگه خدمات خوبی داشته باشه

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین
چرا ازدواج می کنیم که تنها نباشیم و همدم داشته باشیم این خودخواهی نیست؟

اونو با رضایت طرف باهاش ازدواج میکنیم. 

اما اینو نمیدونیم کسی که میخواهیم وارد این دنیا کنیم راضی به اومدن هست یا نه 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706