2737
2739

شوهرم خیلی دوسم داره تا اسم طلاق میارم به هم میریزه اعصابش خوردمیشه دعوا راه میندازه واصلا طاقت دوریمو نداره یه روز میرم خونه مامانم فرداش حتما باید بیاد دنبالم میگه بدون تو دق میکنم اما بهم چندین بار خیانت کرده و منم هرکاری میکنم نمیتونم فراموش کنم وبهش کاملا اعتمادمو ازدست دادم...نابود شدم..با اینکه بهم خیلی وابسته اس اینکارو باهام کرد تاوان هرخائنی اینه که ولش کنی بره با یکی مثله خودش😔الان شرایط رفتنو ندارم اما خودمو دارم آماده میکنم که دیگه توچندماه دیگه از زندگیش برم.هرچند برام خیلییی سخته اما طاقت ندارم با این استرس زندگی کنم...

خدا به دلت آرامش بده

بهش یه فرصت دیگه بده

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

حداقل نکو دوستت داره 

وقتی چندین بار خیانت کرده

منم تجربه کردم همینارو اگه بچه داری بمون

اگه نداری برو خودتو راحت کن

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
مرسی عزیزم❤مگه کسی که خیانت کرده اصلاح میشه؟اگه عادت کرده باشه چی،

اکه توبه کرده باشه چی؟

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2740
حداقل نکو دوستت داره  وقتی چندین بار خیانت کرده منم تجربه کردم همینارو اگه بچه داری بمون اگه ...

ولی خیلی دوسم داره کمتراز گل بهم تو این سه سال نگفته همیشه همه جا تعریفمو میکنه خیلی باهام مهربونه خب دوسم نداشت اینجوری نبود میگفت به درک برو خونه بابات من خیلی بهش پیله میکنم ازوقتی بهم خیانت کرده گوشیش رمز نداره وهمیشه در دسترسه...خب بعضی ازمردا متاسفانه تو مجردی عادت کردن به تنوع طلبی و بعد ازدواجم نمیتونن وفادار باشن به زنشون😔

اکه توبه کرده باشه چی؟

اخه مذهبی نیس ...کاش ادم با اعتقادی بود نمازخون بود شاید نمیرفت سمت اینکارا....ولی متاسفانه هیچ مردی قایل اعتماد نیس مذهبیام صیغه میکنن میگن گناه نیس اصلا حال آدم به هم میخوره ازاین جنس مذکراز دم هوسبازن

ولی خیلی دوسم داره کمتراز گل بهم تو این سه سال نگفته همیشه همه جا تعریفمو میکنه خیلی باهام مهربونه خ ...

نمیدونم چجوری تحمل میکنی 

ولی جانی دپ میگه اگه زنی رو به عنوان همسر انتخاب کردی و دوست داشتی ولی رفتی سراغ کسی دیگه دومی رو انتخاب کن چون تو هرگز عاشقه اولی نبودی 

خانواده ام زیاد تحویلش نمیگیرن دعوتش نمیکنن چون با ازدواج ما مخالف بودن..به سختی به هم رسیدیم

چرا سعی نکردی رابطشونو گرم کنی و آشتیشون بدی 

اگه شوهرت نمیره خودت هم نباید بری 

نمیخام بگم مقصری ولی بی تقصیر هم نیستی 

شوهرت کار خیلی بدی کرده از نظر من نابخشودنیه ولی اگه میتونی ببخشش و ایندفعه بیشتر حواست به شوهرتو زندگیت باشه، چون میگی دوستت داره 

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
2706