2733
2739
عنوان

دلیل مثبت بچه آوردنتون چی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2288 بازدید | 116 پست

من هیچ وقت دوست ندارم بچه دارم شم چون مسولیت سنگینی درقبال همه چی اون بچه باید پاسخگو باشیم 

ولی  اگه شرایط ایده ال بود  صرفا به خاطر اینکه ببینم بچه ای که از کجود خودمه چه شکلی میشه  دلم بچه میخواست 

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نشون دادن تواناییشون😁

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

کلا بچه دوست داشتم از اول چه بسا که بچه خودم باشه وضع مالی شوهرم داشت خوب میشود باردار شدم خداشکر روزیمون هزار برابر شد الان که بچه ام ۲ سالشه هم خونه و ماشین داریم کار شوهرم درست شد خداشکر دلایل کافی بود 

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏

دوست داستم یکی شبیه خودمو به دنیا هدیه کنم😎مادری کردن رو دوست داشتم و هنوز هم دوست دارم و اصلا پشیمان هم نیستم، من دیر بچه دار شدم مشغول درس بودم. ولی از یه جایی به بعد به شدت جای خالیش رو حس میکردم. ولی دلم میخواست خانواده ام رو گسترش، بدم

2740

شوهرم بهترین مرد دنیاست 

دلم نمیومد ی بچه رو از دلشتن همچین پدری محروم کنم 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بچه فوقش یه دونه دومیشو به خاطر اولی آوردن که کلا اشتباهه البته اگر تو این مملکت نباشی چراکه نه تا ت ...

اتفاقا باید تو همین مملکت بچهاتو زیادتر کنی چون هیج جا صمیمیت ایران و ایرانیو نداره

برای آوردن اولی دلیل خاصی ندارم اما برای نیاوردن دومی هزارتا دلیل دارم.

چرا دومی رو نمیاری؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

روحی که قراره باشه به دنیا بیاد میاد و تصمیم من به بچه دار نشدن نمیتونه جلوی به دنیا اومدن هیچ انسانی رو بگیره

برا همین با توجه به خیلی از آدمایی که تو خانواده های سمی به دنیا میان و بزرگ میشن و کلی آسیب میبینن از همون کودکی، دلم میخواد روحی که قراره به عنوان بچم بیاد تو زندگیم اونقد بهش آرامش و امنیت بدم که حداقل از طرف من مادر زندگی قشنگی داشته باشه

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
2706