2737
2734
عنوان

دلیل مثبت بچه آوردنتون چی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2288 بازدید | 116 پست

عشق مادر شدن از بچگی داشتم بچه های فامیلو بزور میگرفتم میخوابوندم ازدواج کردم بعدم همسرمم مثل خودم بود سریع اقدام‌کردیم خداروشکر یدونه دخملی شد الان دخترمم مثل خودمه عروسکاشو‌میخوابونه بچهذهای فایمل میگه بده بخوابونم یاد خودم می افتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق مادر شدن از بچگی داشتم بچه های فامیلو بزور میگرفتم میخوابوندم ازدواج کردم بعدم همسرمم مثل خودم ب ...

آخی خدا حفظش کنه 🥺😍

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

عشق هم من هم همسرم ب بچه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2731
2740
منم عاشقققققق بچه کوچیک بودم می‌مردم واسه نوزاد ولی حیف انقدر سختی کشیدم از لذتاش خیلی نفهمیدم 🥲

من کلی دوا و درمون کردم الان ٧ ماهشه دخترم خیلی اذیتم میکنه ولی یک دقیقه شوهرم میبرش خونه مادرشوهر بدو بدو میرم دنبالش😂

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

عمم میگف بخاطر ارزو شوهرم 

میگف ارزوش این بوده ی روزی عملیات موفقیت آمیز بشه😂😂😂😂

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
2706