2737
2734
عنوان

دلیل مثبت بچه آوردنتون چی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۹۰ درصد خودخواهی و فرار از حرف مردم چیزیکه تو همه دیدم وگرنه نه شرایط مالیش داشتن نه روحی روانی فقط یه سری توجیه که به درد خودشون میخوره

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2731

اینکه خواستم بیشتر از خودم عاشق کسی باشم و نفسم بند نفسش باشه عشق مادر فرزندی نابت ترین عشقه هیچ کس نمیتونه با چیز دیگه ی تجربش کنه غیر از فرزند

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

مادر شدن رو دوست داشتم اگر بچه نمیخواستم هیچ وقت ازدواج نمیکردم 

بنظرم ٩٠ درصد واسه خودخواهی که بچه میارن ارضا شدن نیاز به حس پدر مادر شدن 

و وقتی بچه داری عاشقشی تا ابد 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2740
میخواستم سرباز بیارم برای امام زمان 💚

ای جان دمت گرم خداقوت

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

اولین و مهم ترین علتش که شاید بنظر خیلیا که اعتقاد ندارن مسخره باشه ولی برای من خیلی مهم و باارزش هست تقویت دینم بود ، وقتی مادر میشی صبرت ، گذشتت ، وفای به عهدت ،خضوعت ،خشوعت  حتی خداشناسیت میره بالاتر این برای من خیلی مهم بود دلایل بعدیش هم همینایی بود که دوستان گفتن

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

ی عالمه عشق مادری تو دلم تلنبار بود 

ی حس ادم پروری یکیو بسازی و رشد بدی انسان بسازی ریشه کنی 

همه مادرا میدونن وقتب بچه بیاد پدر مادر خواهر عزیزترین ها میرن کنار عشق عجیبیه جز مادر شدن چراهی بود لمسش کنم؟ بعضی چیزا در ذات عه و نمیشه توصیف کرد  

مادر شدن رو دوست داشتم اگر بچه نمیخواستم هیچ وقت ازدواج نمیکردم  بنظرم ٩٠ درصد واسه خودخواه ...

منم عاشقققققق بچه کوچیک بودم می‌مردم واسه نوزاد

ولی حیف انقدر سختی کشیدم از لذتاش خیلی نفهمیدم 🥲

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2706