2737
2734
عنوان

بنظرتون فاز این آقا پسره چیه ؟ 🤔🫢

322 بازدید | 22 پست

بچه ها من ۲۲ سالمه و با یکی از آشناهای دور که ۲۳ سالشه رفاقت طور داشتیم ( عشق و عاشقی در کار نبود ) بعد یه مدت واقعا عاشقش شدم و بهش گفتم حسمو ( لطفا قضاوتم نکنید که چرا گفتی بهش ) خلاصه بعد اعترافم یه چیزایی پیش اومد که نشد باهم باشیم ،، ولی در مورد حس اون به من چیزی نمیدونم یعنی اون نگفت دوسم داره یا نه 

خلاصه از این ماجرا حدودا ۳/۴ماه گذشت و من یه جا کارم به مشکل خورد و مجبور شدم از این پسره کمک بگیرم . بعد خیلی مودبانه کمکم کرد و واقعا برام وقت گذاشت بعد من تشکر کردم ازش . آخر سر پسره نوشت "  بازم اگه کاری داشتی بهم بگو حتما "

بنظرم میتونست این جمله آخرو ننویسه . نظر شما چیه ؟ میشه چیزی از حس پسره فهمید یا نه ؟ دوسم داره یکم یا کلا بی حسه و من توهم زدم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
واقعا ؟

نمیدونم البته من جای اون و شما نیستم 

ولی از چیزایی که خودت گفتی فقط پسری که آدم و دوس داشته باشه حداقل یه تلاشی میکنه 

به نظرم کسی که به زبون نمیاره ولی با دست پس میزنه با پا پیش میکشه یعنی فقط میخواد باشه یه مدت و بیکاریشو رفع کنه بعدشم زیر بار مسئولیت نره

این نظر منه شاید اشتباه باشه

2740
بنظر من اگه دوباره ابراز علاقه کنی و دوباره پیام بدی نشونه ی ضعفه البته این نظر منه اگه جای تو بودم ...

من دوباره پیام ندادم که دوست دارم 😐

من کار داشتم به یه مشکلی برخورده بودم همین 

من دوباره پیام ندادم که دوست دارم 😐 من کار داشتم به یه مشکلی برخورده بودم همین 

درسته ولی حتی اگه باهاش ارتباط داری غرورتو حفظ کن و بااحترام برخورد کن تا نتونه با احساساتت بازی کنه با بهت آسیب بزنه .بوس بهت 

2706