2737
2739
عنوان

🔴خاطره سربازی🔴رفتم ببینم توماشین بغلی چه خبره......

| مشاهده متن کامل بحث + 4491 بازدید | 317 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سرباز بودم اصفهان یگان امداد.یه شب ی مسجد داشت شام میداد منم با لباس یگان رفتم غذا بگیرم تونگو جانشین فرماندهی منطقه اونجا بود منو دید گفت اینجا چکار میکنی مگه بهتون شام نمیدن اومدی اینجا منم بهش گفتم شعر نگونمیدونستم این کیه😂😂

اقا هستم                اقا هستم                 اقا هستم
2728
هرسال ۳۶۵ روز هستش،ومن روزی ۶۰ تا جرم وخلاف واختلافاتی که مردم زنگ می زدن به ۱۱۰ رو دیدم.... یه ضرب ...

خوشبحالتون درسته سربازی سخته ولی من یکی خیلی دوست داشتم جایی که شما بودید باشم برام واقعا هیجان انگیزه این موردا و خیلییی دوست دارمشون

2740
نیرو انتظامی با جرم وخلاف  وناملایمتی جامعه سر وکار داره  برای همین اتفاق های عجیب  ت ...

بنظرم اینکه وضع جامعه واقعا از درون چجوریه یه همچین جاهایی معلوم میشه چون ظاهر معمولا خوبه همه جا 

من سرباز بودم اصفهان یگان امداد.یه شب ی مسجد داشت شام میداد منم با لباس یگان رفتم غذا بگیرم تونگو جا ...

می تونم تصور کنم بعدش چی شده.....

احترام احترام میاره....
دقیقا     شاید برای همینا تیکه هاس که سربازی جذابه برام

هروقت که میخواستم شیفت واسلحه رو تحویل  بگیرم تودلم می گفتم خدا می دونه امشب تاصبح چه ماجراها ودرگیری هایی داریم....تابخواد صبح بشه یک سال می گذشت لامصب

احترام احترام میاره....
2706