2737
2739

با ۳۳ سال سن و ۷ سال زندگی مشترک ؛خیلی خودم رو سرزنش میکنم جدیدا

نه ظرف شستن درست و حسابی بلدم؛ نه جارو کشیدن نه لباس پهن کردن ؛ اشپزی هم که علاقش رو ندارم

سیاست زندگی هم کلا صفرم‌ . شوهرداری درست؛ پس انداز و ....صفر صفرم

نصف پول های شوهرم میره برای همین کارهای خونه و غذا و ... که خودم باید انجام بدم. یا مادرم کمکم میکنه یا یکی رو میارم. 

گاها فکر میکنم شوهرم با چه امیدی با منه ؛ خودش هم باسیاست هم با تدبیر

ساعت ۲ که از کار میام تا شوهرم بیاد یک سره کتاب میخونم یا خطاطی میکنم. دستم به کار نمیره

تراپی هم نه مرتب؛ ولی میرم. تو سال جدید ۳ جلسه رفتم

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

سرزنش هم به خاطر شوهرم میکنم. تمام بار زندگی رو دوششه

چندتا جمله انگیزشی بهم بگید یا کتاب خوب(نه زرد) معرفی کنید . یا هرچیزی که کمکم کنه مرسی

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یعنی چی ظرف وجارو بلد نیستی

اصولی بلد نیستم. یا گربه شور میکنم یا چیزی رو بد میزارم میفته میشکنه یا ....

2740
کتاب یا پادکست خودت باش دختر رو بخون. این حرفا چیه میزنی😏😏تراپیستا بعضیاشون خودشون مشکل دارن چیزی ...

قسمت دوم جمله تون رو کاملا قبول دارم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2706