2733
2734
عنوان

خلاصه نی نی سایت امروز

608 بازدید | 42 پست

- با درآمد 150 میلیون تومن میتونید زندگی کنید؟

خدایی چی میزنید؟ ما مستمری بگیرم هستیم یا حداقل بگیر_ پدرم به رحمت خدا رفته_ با این پول داریم به سختی امورات میگذرونیم

- با دوس پسرم که 21 سالشه میخوام رابطه جن سی برقرار کنم. خودمم 26 سالمه

واققعا این سوال پرسیدن داره؟ با یه بچه میخوای وارد رابطه بشی؟ اون غیر شرعی. بعد ولت کنه بیای اینجا بگی چی کار کنم پرده بکارتم ترمیم بشه؟ پسره ولم کرد؟

- ف. ا. .ل خواستن . میتونم قبول بشم یانه؟

عزیزم درس بخونی تو کل بخدا داشته باشی حتما قبول میشی. ولی همش تو نی نی سایت بچرخی دنبال ف. ا.ل. گیر بگردی بعید میدونم قبول بشی

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

اها یادم رفت بگم اونایی که این همه درآمد داردی شماره کارت خواستین به یه مستحق کمک کنید من بدم خدمتتون

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

😂

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدارو شکر این سم ها رو ندیدم

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
اون مورد دوم بیشتر از همه رو مخ بود

همشون رو مخ بودن

2738
اینجا فقط واسه اروم کردن خودشون تاپیک میزنن 

نمیدونم تاپیک هاشون واقعی یانه

خوبه هیچیم از زیر دستت در نرفته از مورد اخر بدتری ک تو وقت تلف کردن:/

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️
2706