2733
2734

خانوما زگیل تناسلی  از طریق باشگاه و استخر و توالت عمومی و اینا به هیچ منتقل نمیشه !!

گول نخورید ،،،،،،

حتی اگه میخواید خودتون هم گول بزنید به بقیه اطلاع رسانی غلط نکنید !

این زگیل درمان هم متاسفانه ندارع و مدت زیادی تو بدن میمونه !

شاهین صمد پور و پیج های معتبر دیگه بارها و بارها در مورد این موضوع اطلاع رسانی کردن !!!

ولی حالا یه عده اسرار که اسرار دارن که  از طریق توالت عمومی منتقل میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین از مردمی که با پوشیدن شرت زن متاهل و منی توی استخر باردار میشن توقع نداشته باش تنها راه زگیل گرفتنشون رابطه جنسی باشه😂😂😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740

شاهین صمد پور تو همه مسائل اظهار نظر میکنه ولی  تو هیچکدوم تخصص نداره 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
مگه برای گفتن اطلاعات عمومی حتما باید دکتر بود ؟؟؟؟

اره ویروس شناس باید بگه صمد پور از کجا میدونه

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

ویروسه عزیزم ویروس انتقال پیدا میکنه تو اب استخر نیست ولی لبه استخرها نباید نشست شاهین صمد پورم فقط راجب یسری مسائلی ک دیگ همه میدونن بهش مربوط نیست محتوا میسازه ویو میگیره

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2706