2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم من توی ۱۰ سالگی زگیل تناسلی گرفتم و هم ناحیه تناسلیم هم مقعدم حتی بستری شدم چیزی نمیخوردم حالم بد بود خونوادمم نداشتن فقط با مادرم رفته بودم استخر دیگ تنها شکمون اونجا بود و یه عالمه داروی سنتی مادرم پدرم بهم زدن و قرص و اینام خوردم و خوب شدم تا الان ک ۲۱ سالمه خداروشکر اثری ازش ندیدم اتفاقا هم تماس جنسی داشتم و مشکلی هم پیش نیومده واسه نامزدم

بنظرم از راههای دیگه هم میشه گرفت مث من ک بچه بودم دیگ

حالا وقتی ادم بگیره دیگه چه فرقی میکنه  از کدوم گوری گرفتی والا مهم اینه زیاد شده

شما مثلا برات فرقی نمیکنه ک همسرت با یکی رابطه داشته و زگیل گرفته و بعدشم شما گرفتی 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
تنها شخصی که تو کل اینستا حرفاشو قبول دارم و تو این چند سالی که فالوش مردم سوتی نداده و روراست بوده ...

دقیقا تنها پیجی که به هیچ وجه تو کارش دروغ نبوده ،،،،کلک نبوده ،،،،،

یه حرفی رو الکی و رو هوا نمیزنه ،،،،

2740
خب اگه کسی دست به شیرآب آلوده بزنه و اون دستشو به باسنش بزنه خب آلوده میشه دیگه، مگه نه؟ 

اولا شیر آب چرا باید آلوده باشه

دوما اگرم این احتمال درست باشه این ویروس سه ثانیه تو محیط بیرون زندس قطعا شما با یه نفر همزمان نمیری توالت

جدی میگید ؟؟؟؟ یعنی اگه متاهل باشی ،،،و از شوهرت گرفته باشی ،،،،خب شوهرت داره بهت خیانت جنسی می‌ ...

بله جدی میگم 

چون شوهرت ممکنه مجردی رابطه داشته و اصلا بهت نگفته و تو هم نمیدونی و اونم علائم نداره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

عزیزه دلم من بخاطر پوست حساس از استخر گرفتم، من که از خودم مطمئن هستم که رابطه ناجور نداشتم،بعد از چندسال باز پارسال یبار رفتم استخر با کلی نذر و نیاز که خدایا کاریم نشه

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
 شما مثلا برات فرقی نمیکنه ک همسرت با یکی رابطه داشته و زگیل گرفته و بعدشم شما گرفتی 

عزیزم هیچ مردی نمیاد بگه من فباا رابطه داشتم

چون خیلیاشون ناقلن و علامت ندارن اصلا فکرش هم نمیکنن که 

داشته باشن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706