2733
2739
عنوان

نظرتون؟

81 بازدید | 12 پست

من قبلن با ی نفر بودم الان ۱سالیه کات کردم بعد یه  رفیق داشت چند روز پیش رفتم استوری رفیقشا دیدم سریع اومد بهم ریکوئس داد به ثانیه نکشیده در عرض ۱دیقه بعد سریع اومد دایرکت شروع کرد باهام حرف بزنه فقط نمیدونم براچی اومد دایرکتم تازه در اومد بهم گفت اگ کمک خواسی بهم بگو حتی حرف زدن😐

و بهم گفت الکی رابطه قبلیتا کش دادی باید کات میکردی 😐

ب نظرتون عاشقم شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با رفیقای اکستون تو رابطه نرید چون سیاست کثیفی پشتش هست🧑‍🦯

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731

نه لاشخوره منتظر بود تو کات کنی بیاد دوست دختر دوستشو بُر بزنه

تجربشو داشتم لاشین اینا

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
2740
با رفیقای اکستون تو رابطه نرید چون سیاست کثیفی پشتش هست🧑‍🦯

من رفتم با منظورم رفتم

درسته تا اخر کارشناسیم دیگ پسری سمتم نبود چون اسمم بد در رفته بود 

ولی در عوض دوتا دوستو از هم جدا کردم 

لایقش بودن

نه لاشخوره منتظر بود تو کات کنی بیاد دوست دختر دوستشو بُر بزنه تجربشو داشتم لاشین اینا

نمیدونم یکم طرفداری رفیقشا میکرد  اخر بار در اومد گف ب درد هم دیگ نمیخوردید نمیدونم چرا اینجوری حرف میزد

نمیدونم یکم طرفداری رفیقشا میکرد  اخر بار در اومد گف ب درد هم دیگ نمیخوردید نمیدونم چرا اینجوری ...

زر میزد 

بلاکش کن 

من رفتم با منظورم رفتم درسته تا اخر کارشناسیم دیگ پسری سمتم نبود چون اسمم بد در رفته بود  ولی ...

اکثر مواقع خود دوسته هم با منظور و انتقام از رفیق میاد جلو 

یه مورد دوم هم هست که طرف خودش رفیقشو پاس میده و با برنامه میفرسته جلو 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اکثر مواقع خود دوسته هم با منظور و انتقام از رفیق میاد جلو  یه مورد دوم هم هست که طرف خودش رفی ...

ن این رفیقشو پاس نداده بود

از یکی از پسرا ک دوست پسر  دوستم بود خوابگاهیم بود با اینا

گفت ی دعوای ناجور کردن سر همین قضیه

بعد دوست پسر قبلیمم گفته بوده ک دیگ دورو برم نبینمت دزد ناموس😂😂😂