2733
2734
عنوان

خواهر بی لیاقت من..

921 بازدید | 40 پست

خواهرم خیلی اعصاب خورد کن هست بی نهایت نه احترام حالیشه نه محبت بارها تاپیک زدم و بچها گفتن بهش محبت کن و اینا

امروز رفتم براش کلی خرید کردم چیزایی ک دوست داشت اوردم خونه گفتم اینا رو برات خریدم یه لگد محکم زد تو سینم گفت میخاستی نخری مگ من گفتم بخر بجای تشکر اینکارو کرد

دلم شکست حس میکنم بی لیاقت ترین و پست ترین ادم روی زمین خواهر منه

ب مامانم گفتم لیاقتش فقط دردو رنج و مریضیشه شب روز لیاقتش مریضی هست ک فقط قرص بخور رنج بکشه دیگ ب این نتیجه رسیدم نه با محبت درست میشه نه احترام نه هیچی فقط سزاور مریضی و بعدش هم مرگه ک همیشه از خدا خواستم و بازم میخام

برای ارامشم دعا کنین چون تحمل کردنش خارج از توانم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا اینجوری بهت جواب داد؟

تند باهاش حرف زدی؟ 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2738
مریضیش چیه؟ مشکلش چیه انقدر پرخاش میکنه؟

تشنجیه خبر مرگش نمیمیره هم فقط روانی بازی درمیاره نظم ابرو و ارامش خونه بهم می ریزه هیچ جوره هم درست نمیشه 

دیگ نمیدونم جز محبت خوش برخوردی و احترام چیکار کنم براش 

داغون شدیم از دستش هممون ذله ایم کل خانواده

وقتی اینجوری میکنه تویم مث خودش باهاش رفتار کن اگه باهات بد رفتاری میکنه تویم کن میزندت بزنش من که با داداش مث تو بودم از وقتی بهش زور گفتم دیگه بهم چی نمی تونه بگه و الان رابطه من خوبه 

چرا اینجوری بهت جواب داد؟ تند باهاش حرف زدی؟ 

نه خیلی اروم و با محبت کلا روانیه 

نمیدونیم دیگ چیکار کنیم اصلا هیچی روش جواب نمیده

این وسط اینده و ارامش مارو گرفته و ابرو برامون نمیزاره پرخاش میکنه فحش زشت میده حمله میکنه

گفتن محبت کن امروز رفتم کلی براش خرید کردم اینجور جوابم داد

دیگ ناامید شدم از دستش نمیدونم چرا خدا اینو انداخته تو زندگی ما و این دنیا و باعث شده هممون هیچ دلخوشی و ارامشی نداشته باشیم 

از خداهم ناامیدم چقدر صداش بزنم دیگ اینو ببره پیش خودش 

تشنجیه خبر مرگش نمیمیره هم فقط روانی بازی درمیاره نظم ابرو و ارامش خونه بهم می ریزه هیچ جوره هم درست ...

خوب خودت میگی مریضه 

چه انتظاری داری 

درسته سخته 

ولی ادما خودشون رو باشرایط وفق میدن 

صبورتر باش

جوری که بدون داری کلی واسه  روزای سخت خودت پس انداز میکنی حتی توی این دنیات با آخرتش کارندارم

دیدم که میگم 

خدا اینجور ادمای صبور درمقابل بداخلاقیا رو عجیب میخره

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2706