2733
2739
عنوان

خواهر بی لیاقت من..

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 40 پست

وقتی با یه آدم سازش ندارید و هیچ جوره درست نمیشه تنها راه فقط دوری کردن هست !!!!

نه دعوا ،،،نه کل کل ،،،نه بی احترامی ،،،نه محبت و کادو ،،،،و نه حتی قهر کردن 

فقط دوری کن ازش ،،،،اصلا انگار وجود ندارع ،،،

تا حد امکان ازش دوری کن ،،،

نه ازش چیزی بخواه،،،نه چیزی بده 

نه ازش نظر بخواه ،،،نه باهاش حرف بزن ،،،،نه باهاش کل کل کن،،،،

هرجا می‌بینیس راهت رو کج کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یه بار یه مراسمی جمع شده بودیم یه نفر از مکه اومده بود  بعد یه دختر بچه سن دوازده سیزده ...

عزیزم 😍😍

میدونی حرف شما کاملا درسته اما اینجور  خانواده ها خیلی سختشونه دیگه کم میارن 

خیلی سخته خدا کمکشون کنه 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2731
اخه کسی فکر نمیکنه این روانیه که همه چیز نرمال تو خونه وحشی و روانی و پرخاشگر  تو خونه جیغ میز ...

خب ایشون نمیتونه روانپزشک رو گول بزنه اگر واقعا روانی باشه دکتر تشخیص میده 

اما اگر خیلی پررو شده باشه جدای از بیماری روانیه

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
وقتی با یه آدم سازش ندارید و هیچ جوره درست نمیشه تنها راه فقط دوری کردن هست !!!! نه دعوا ،،،نه ک ...

اره باید همین کارو کنم از این ب بعد 

همه راها رو رفتم اینکارم میکنم 

برام دعا کن ابجی 

خب ایشون نمیتونه روانپزشک رو گول بزنه اگر واقعا روانی باشه دکتر تشخیص میده  اما اگر خیلی پررو ...

خیلی خیلی پررو شده و باید همه چییییییز براش فراهم باشه 

یعنی اگ یچیز بخاد نخریم غوغا میکنه این مدلیه 

امیدوارم تو زندگی هیچکس همچین کسی نباشه صبر ایوب هم داشته باشی کم میاری 

2740

مام یه همچین موجودی داریم در اقوام... دنیا بهش خوبی کردیم  فحشمون داد.. من دیگه نگاشم نمیکنم.. زن گنده ستا ولی روانیه کلا.. بیست روزم اعصاب روان بستری شد.. فقط دوماه خوب بود دوباره بدتر شده... کاریش نداشته باشین... ازکنارش رد نشین... بی خیالش باشین 

خیلی خیلی پررو شده و باید همه چییییییز براش فراهم باشه  یعنی اگ یچیز بخاد نخریم غوغا میکنه این ...

واقعا خسته کننده است 

به نظرم یه مدتی همتون با هم متحد بشین و مث خودش باهاش رفتار کنید 

هر چیزی حدی داره

شورشو درآورده و شما خسته اید