2737
2734
عنوان

خواهر بی لیاقت من..

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 40 پست
وقتی اینجوری میکنه تویم مث خودش باهاش رفتار کن اگه باهات بد رفتاری میکنه تویم کن میزندت بزنش من که ب ...

نمیشه این پرخاش میکنه و اگ بزنه تا یک هفته له میفتم تو خونه خیلی بد میزنه اسیب رو روانم زده ب جسمم هم میزنه چندین بارم موهام کشیده ک تا چند روز سردرد گرفتم نمیتونم کل کل کنم باهاش 

فقط می ریزم تو خودم و حرص میخورم و نفرینش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اگر به هیچ روشی آروم نمیگیره و محبت و دکتر و.... هیچ کدوم جواب نمیده مث خودش باهاش برخورد کنید 

شاید هم خیلی بهش رو دادین اینجوری شده چند وقت طرد بشه و مقابله به مثل ببینه آروم بشه

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

عزیزم خب طفلک مریضه و یادت باشه مریضی فقط برای خواهرت نیست هرکسی میتونه دچار بشه به درد و بیماری، امیدوارم که تنت سلامت باشه و خواهرتم درمان بشه اما یه فاصله‌ای رعایت کن که نه به تو بی احترامی بشه نه اون بیچاره بهش فشار بیاد 💜

2728
خوب خودت میگی مریضه  چه انتظاری داری  درسته سخته  ولی ادما خودشون رو باشرایط وف ...

خیلی کم اوردم خیلی... هرچقدر صبور باشی و خونسرد جلو همچین ادمی کم میاری و حس میکنی داری زیر بار این غصه له میشی

نمیشه این پرخاش میکنه و اگ بزنه تا یک هفته له میفتم تو خونه خیلی بد میزنه اسیب رو روانم زده ب جسمم ه ...

پس ببرین بذارینش بیمارستان روانی 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

محلش نده انگار وجود نداره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
تشنجیه خبر مرگش نمیمیره هم فقط روانی بازی درمیاره نظم ابرو و ارامش خونه بهم می ریزه هیچ جوره هم درست ...

چرا می خوایید درستش کنید بهتر نیست زندگی خودتو انجام بدی تو وظیفه ای نداری دلسوزی تو بی مورد هست 

ما یه بار یه مراسمی جمع شده بودیم یه نفر از مکه اومده بود 

بعد یه دختر بچه سن دوازده سیزده سال بود مشکل جسمی وذهنی داشت اون وسط بود 

بعد دختر عمه ی من چندین سال بود بچه دار نمیشد یعنی خیلی وقتا

این دختر بچع اومد چنان ضربتی زد به دخترعمه ما 

ما موندیم اصلا

خیلی خانومای بی عقلم اون وسط خندیدن به حالت مسخره 

توفکرمیکنی دخترعمه ام چیکار کرد؟ 

دست دختررو گرفت بوسید🥺

اونم مامانش اومد برد 

به یسال نکشیده باردارشد و... 

دیگه خودت میگی مریضن دیگه 

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

من با بیمار تشنجی ارتباط نزدیکی دارم و واقعن درکت میکنم ولی ن در حدی ک ارزوط مرگشو کنم اره اونم آبروی مارو میبره سریع عصبی میشه هرچط میخواد باید فراهم باشه سنش زیاده ولی متاسفانه مغزش دچار مشکل شده 

کاربری دست سه تا رفیق جون جونی😁
پس ببرین بذارینش بیمارستان روانی 

اخه کسی فکر نمیکنه این روانیه که همه چیز نرمال تو خونه وحشی و روانی و پرخاشگر 

تو خونه جیغ میزنع فحش میده  همسایه میشنوه

ولی بیرون اروم و ریلکس مثل ادم سالم 

خیلی کم اوردم خیلی... هرچقدر صبور باشی و خونسرد جلو همچین ادمی کم میاری و حس میکنی داری زیر بار این ...

بله  خیلی سخت باید باشه حتما

خدا توانتون رو افزایش بده

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2706