2737
2734
عنوان

چرا از نزدیک شدت بما که مدیتیشن و متافیزیک کار می‌کنیم میترسید🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 58 پست
میگم ضمیرناخوداگاهم دائم اضطراب داره  یعنی من حواسم نیست ولی استرس دارم و باید یاداوری کنم به ...

منم اینجوریم حتی تو خوابم ولم نمیکنه ی ریز تکرار میکنه شما دکتر نرفتی بخاطرش؟

ببخشید گلم چی بود سوالت؟

کی و چجوری خوب میشم😔

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس داشتن در شرایط خاص طبیعی هست.. اما اگه بیش از حد هست.. پیشنهاد میکنم مدیتیشن کن و ذهنت رو آروم ...

😂😂😂😂😂 خدایی یه ساعت منتظرم اینو بگی؟ 

خب علت چیه اصن چطوری مدیتیشن میتونه اون اضطرابو کم کنه 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
کسی که تاروووت میگیره چشم سومش بازه و کامل با موکل ارتباط میگیره..

قهوه چی 

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2742
منم اینجوریم حتی تو خوابم ولم نمیکنه ی ریز تکرار میکنه شما دکتر نرفتی بخاطرش؟

خب دارو میدن منم دیگه چقد دارو بخورم

خستم دیگه همین الان دارم تایپ میکنم انگار گرگ حمله کرده بهم انقد استرس دارم اونم بی دلییییل بدون هیچ دلیلی 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
😂😂😂😂😂 خدایی یه ساعت منتظرم اینو بگی؟  خب علت چیه اصن چطوری مدیتیشن میتونه اون اضطرابو کم ...

شما مدیتیشن کنی خودت میفهمی ذهنت آروم میشه...

چون توی مدیتیش دیگ به افکار داخل ذهن و ناخودآگاه کاری نداری و تمام اون ها ساکت میشن و ذهنت خالی خالی میشه..

و بعد چنان آرامشی پیدا میکنی ممکنه حتی خوابت بگیره یا گریه کنی

مدیتیشن انواع مختلفی داره یکی از روش هاش خودهیپنوتیزم هست که میتونید خودتون توی خونه انجام بدید نیاز به استاد ندارید‌....

توی حالت دراز کشیده قرار بگیرید و با هندزفری در جای ساکت گوش بدید به این دوتا فایل.. و بعد از حسی ک تجربه کردید بهم بگید

ممکنه برون ریزی مثل گریه یا خواب آلودگی بعدش تجربه کنید که عادی و طبیعی هست..

https://imgurl.ir/viewer.php?file=g770884_______MeditationCent.mp3

https://imgurl.ir/viewer.php?file=d678714______MeditationCen.mp3

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
2740
مرسی انجامش میدم🥰

به یکی از این دوتا فایل گوش بده با هندزفری و بعد از حسی ک تجربه کردید بهم بگو 

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
توی چه زمینه ای خوب میخای بشی؟

پنیک دارم

خیلی شدیده

فکر کنم باید بستری بشم ولی میترسم و نمیرم دکتر

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
پنیک دارم خیلی شدیده فکر کنم باید بستری بشم ولی میترسم و نمیرم دکتر

حتما به دکتر مراجعه کنید و ریشه یابی کنید که دلیل این اتفاق چیه.. اول پیش روانپزشک برید...اگ با دارو کنترل نشد راهای دیگ رو امتحان کنید

حتما به دکتر مراجعه کنید و ریشه یابی کنید که دلیل این اتفاق چیه.. اول پیش روانپزشک برید...اگ با دارو ...

روانپزشک‌رفتم داروهم خوردم بدتر شدم

مشاور و روانشناس رفتم هیچی ب هیچی

روانپزشک‌رفتم داروهم خوردم بدتر شدم مشاور و روانشناس رفتم هیچی ب هیچی

اون مدیتیشن های بالا ک گفتم رو انجام بدید اینکه چه حسی داشتید هم بهم بگید.. آیا اون استرسه کم شد یانه

اون مدیتیشن های بالا ک گفتم رو انجام بدید اینکه چه حسی داشتید هم بهم بگید.. آیا اون استرسه کم شد یان ...

فقط و فقط ترس از مرگ

2706