2733
2734
عنوان

شوهرم نمیبره وسیله مادرشو پس بده عوضی

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 115 پست
کلا همتون یه جور خاصی هستین ،شما برای یک ساک صد تومنی حرصت گرفته ،مادرشوهرت برای یه ساک چند دفعه رو ...

اون ساک دوسال پیش بهم داده بود منم توش وسیله گذاشته بودم من خرید عروسیم میخواستم چمدان بخرم شوهرم مادرش نزاشتن گفتن نه لباس هام زیاده توش لباس گذاشته بودم گذاشته بودم کمد دیواری که گفت پس بده منم خالی کردم نمی‌برد پس بده گفتم پس میدم تاکسی ببره برداشت پاره کرد 

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا همتون یه جور خاصی هستین ،شما برای یک ساک صد تومنی حرصت گرفته ،مادرشوهرت برای یه ساک چند دفعه رو ...

کلا مادرش اینجوریه یه چاقو داده بود پدرش بهمون رفته بودیم شهرستان کلید خونه داده بودیم بهشون برداشته بودن برده بودن بعدا گفتند صبح زود میخواست پدرشوهرت بره سرکار ترسید چاقورو برداشت با خودش برد بعدا پس میدم دیگه پس ندادن منم چیزی نگفتم

.
اینکارا چیه سر یه ساک کهنه اینطور آبروریزی می کنین الان اینقدر ساک های شیک و خوشگل تو بازار هست ج ...

من هزار بار گفتم ببر پس بده لج میکرد گفتم به داداشت بگو بیاد ببره گفت نه نمیاد ببرع

.
2728
چون وسیله توش داشتم دیگه اینم هی می‌گفت پس بده

خب در بیار😐😂بعدم میدادی اسنپ بره

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
واقعا برای یه ساک بس ارزش بحث کردی

جونم به لبم رسیده بود چاقو داده بودن اومدن بدون اجازه بردن چهارپایه داده بودن اونم بعد چند مدت خواست الآنم که ساک آخه آدم چیزی که میده پس میگیره آخه 

.
2740
خب در بیار😐😂بعدم میدادی اسنپ بره

کجا بزارم الان درآوردم گزاشتم همینجوری تو مشمبا تو کمد دیواری ساک هم شوهرم پاره کرد اما نبرد پس بده من میگفتم پس بده می‌گفت نه منم گفتم من غرور دارم ساک رو پس بده می‌گفت نه برداشت پاره کرد الآنم میگم چمدان بخر میگه نه لازم نیست فعلا که مسافرت نمیری موند برای عید اونم بخره یا نخره میدونم اون موقع هم میگه پول ندارم

.

به نظر من یه ساک هرچقد هم جنس خوب ارزش نداره خانم،و اشتباه اول برا شوهرتون بوده که باید به عنوان یه مرد غرور داشته باشه و همون اول یه ساک یا چمدون جنس خوب بگیره و ساک دست دوم رو از کسی نگیره و دوم اینکه خودتون هم نباید می‌گرفتین حتی اگه شوهرتون براتون نمی‌گرفت شده تو چندتا کیف و ساک و حتی پلاستیک مشما بشه ولی تو اون ساک نشه 

2706